Zpívá celá rodina anebo Akordy a texty k dětským písničkám na jednom místě

Písničky pomáhají dítěti rozvíjet celou škálu dovedností. Nejde jen o samotné hudební cítění. Dítěti se rozšiřuje slovní zásoba, písničky motivují k pohybu, současně jsou socializačním prvkem, protože pomocí písniček se dítě umí zapojit i do společných her v kolektivu. Kdo zpívá s dětmi od nejútlejšího věku, připravuje je na úspěšný a šťastný život. Takovou sílu má dětská píseň.

Zpívejte, protože s písničkou je lepší každý den

Nachytali jste se, že byste dítěti doma rádi něco zazpívali, avšak ze třech slok a refrénu si pamatujete jenom úvod písničky a nemůžete „chytnout“ správnou melodii? Pomozte si novým internetovým zpěvníkem Spisnickou.cz. Pro koho projekt je? Pro rodiče, kteří zapomněli slova starých známých písniček. Pro ty, kdo hledají novou inspiraci k tomu, co si s dětmi zazpívat. Ocení jej každý, kdo hledá noty a akordy ke známým písničkám. A samozřejmě i pro starší děti, které se díky zpěvníkům mohou učit nejen slova písniček, ale i zahrát je na některý z hudebních nástrojů. Akordy a texty na jednom místě ocení mnozí z nás.

Dětské písničky v autě i u táboráku

Online jsme dnes pořád. Takže na zpěvník Spisnickou.cz si lze snadno sáhnout třeba přes smartphone kdekoliv. Večer zazpíváte plačícímu miminku, v autě zabavíte písničkami děti, na chalupě u táboráku tatínek dokonce zabrnká na kytaru. A stačí vám k tomu jeden online zpěvník, kde najdete nejoblíbenější písničky pro děti, ale i písničky, které nejsou určené primárně dětem, ale jsou natolik notoricky známé, že nám i našim dětem doslova přirostly k srdci.

Písničky pro první seznamování s hudebními nástroji

Přehledně uspořádané dětské písničky jsou vždy doplněny akordy, které lze využít pro různé hudební nástroje. Nejen pro kytaru, i když by se to díky hmatům pro kytaru, které jsou rovněž součástí každé písničky, mohlo zdát. Jakmile se vaše dítě začne seznamovat s hudebním nástrojem, pro který se rozhodne, je zpěvník Spisnickou.cz ideální cestou k rychlému pokroku ve hře na nástroj. Jednoduché písničky dítě motivují ke hře, protože je poměrně snadno zvládne. Díky jejich notorické známosti si pak svojí hrou rychle získá publikum ve svém okolí, což je pro dítě velice motivující.

Napsat komentář