Věnujte k Vánocům úsměvy na triku

Když jsou našim životním stylem zvednuté koutky rtů, úsměv rozdáváme i v podobě dárků. Někdo jde na to přes antistresové bylinky, jiný přes vtipné dárky – třeba trička s vtipnými motivy.

Patříte mezi známé vtipálky? Volba dárku pro vaše blízké je jasná. Všichni se musí díky nim pořádně nasmát. Máte ve zvyku věnovat trika s vtipnými motivy? Může jí o vtipnou grafiku, ale často třeba jen o vtipné výroky. Spoustu inspirace, a nejen té, najdete na Geekshirts.cz. Hlavním sortimentem jsou vtipná trička. Doplňují je ale další kousky šatníku s veselými nápisy a motivy, dále polštářky, plakáty či samolepky, které odesignují třeba interiér.

Nakupování dárků nemusí být vůbec stres, ale pořádná švanda

Zatímco se jiní stresují nákupy, frontami v obchodech, vyprazdňující se peněženkou, vy se v klidu posaďte a pojďte na Geekshirts.cz vymýšlet, komu by se jaký dárek hodil – v rodině i kamarádům. Pokud si k této činnosti najdete ještě sparingpartnera, bude to zážitek ještě větší. Budete mít zpětnou vazbu na vtípky, které se na tričku rozhodnete jako dárek věnovat.

Vtipná trika předčí jako dárek různé cetky

Každému se doma hromadí haldy zbytečností. A tak se i Vánoce postupně staly svátkem, kterého se bojíme právě proto, že nám doma „přistane“ opět velké množství zbytečností a cetek. Triko však vynosí každý. Vtipní dokonce s chutí. Stačí sáhnout po dobrém střihu a materiálu. Kvalitních trik není nikdy dost. A jako dárek se skutečně hodí pro každého, protože tričko dnes oblékají všichni napříč věkovým spektrem. A co když se vám k někomu žádný vtípek nepozdává? Čeští animáci na triku to řeší vždy: Bob a Bobek, Pat a Mat či Maxipes Fík.

Trička jako dárky ve zvýhodněných balíčcích

Geekshirts.cz teď nabízí velké slevy při nákupu vánočních dárků. 2+1, 3+2, 5+5 nebo 10+10 triček zdarma. Takto dokážete vánoční dárky pořídit velice levně. Navíc se vám vyplatí nakoupit je všechny na jednom místě. Vše vyberte s předstihem, objednejte, a pak si už jen užívejte tu pravou nekomerční vánoční náladu. Jak jinak než s koutky rtů stočenými hezky nahoru.

Napsat komentář