S párou uklidíte rychle, dokonale a bez chemie

Sláva páry se vrací. Tentokrát nebude znamenat průmyslovou, ale čisticí revoluci. A pravděpodobně i ekologickou. Úklid párou je totiž rovněž ekologický.

Oceány jsou plné mikroplastů, ve vodních zdrojích jsou zbytky pesticidů z pěstování technických plodin, léků a samozřejmě z úklidové chemie. Kolik jste jí vypustili do kanalizace jenom díky velkému vánočnímu úklidu ve vaší domácnosti a ve firmě? Čističe toalety, odstraňovače vodního kamene, univerzální saponáty a mnoho dalších. Tato chemie končí v odpadních vodách, ale dělá nezdravým i prostředí, ve kterém žijeme. Mnohdy je příčinou různých alergií, ale panují i názory, že by mohla stát za řadou civilizačních nemocí nebo za problémy dětí, jakými jsou například autismus či ADHD.

Alternativa k úklidu postavenému na chemii naštěstí existuje

Hloubkové čištění lze dělat stejně kvalitně nebo dokonce kvalitněji než za pomoci chemie pouhou párou. Profesionální parní čistič, jaký nabízíf irma Clear World, je výkonný stroj, který díky působení velkého tlaku páry, správné teplotě a profesionálním nástavcům umí vyčistit téměř vše jak v domácnosti, tak ve firmách.

Výkonný a spolehlivý přístroj Dynamik nebo typ AR 1000 nabízí skvělý poměr „dobrá cena a výkon“ a současně vynikající výsledky při čistění. Přístroje mají dlouhou životnost 15 až 30 let. Za tuto dobu nejenže dopřejete životnímu prostředí odpočinek od chemikálií z vaší domácnosti, ale rovněž ušetříte nemalé finance za úklidové prostředky. Získáte pro sobě též velké množství času. S parními čističi je totiž úklid rychlý a snadný.

Uklízení vás začne bavit

Bez použité chemie, pouze s vodou, dokážete za pár vteřin zlikvidovat i letitou špínu, kterou jste raději ignorovali. Parní stroj se hodí i pro velký úklid, jaký obvykle děláme kolem Vánoc a velikonočních svátků. Díky páře se zbavíte prachu, umyjete okna, dveře, problematické radiátory, toaletu a umyvadlo, zbavíte se vodního kamene, bakterií, vyčistíte troubu, sporák, hořáky, varné sklo i varnou desku, léty zaneřáděnou digestoř, do hloubky vyčistíte odpady, odkapávače, veškeré spáry i fleky na kobercích. Jako nová bude vypadat vaše lednice, a to včetně gum na dveřích, které jsou náchylné k plesnivění.

Parní čistič je náhrada za nedokonalý způsob úklidu pomocí kýblu a vody a za neekologický pomocí chemie. S novým pomocníkem si vystačíte pouze s vodou.

Napsat komentář