Sex a stereotyp: Spojení, jemuž je nutné zamezit!

Milujete svého partnera či partnerku, nicméně všechno už začíná být poněkud fádní? I nejintimnější okamžiky se staly jakousi rutinou, do které se musíte často nutit? Pokud ano, nastal nejvyšší čas něco změnit a do postele přinést nové oživení. Fakticky existují dvě cesty, jimiž se můžete v milostném životě vydat. První představuje změna místa, kde budete prožívat nejslastnější pocity, a druhá spočívá v oživení postelových radovánek prostřednictvím různých pomůcek. Na obě alternativy se v následujících řádcích zaměříme podrobněji.

Interiér domu či bytu nabídne skvělé prostory na sex

Ložnice se vám možná stala v intimní oblasti jakýmsi vězením. Ano, třeba jste vyzkoušela erotické prádlo, ale nic nefunguje věčně. Opusťte tedy její brány a vydejte se do kuchyně. Pravda, tady si musíte nejprve uklidit potraviny a pomůcky pro jejich úpravu. Přesto si kupříkladu na pracovní desce můžete dokonale užít! A co taková koupelna? Máte velkou vanu? Šup do ní! Pusťte si horkou vodu, použijte pěnu a poté se rozehřejte s některou erotickou pomůckou. Výborný je anální kolík vyžadující při používání maximální hygienu. Vynikajícím pomocníkem při sexu může být i pračka. Ždímání je procesem vyvolávajícím velké vibrace podobně jako robertky. Vyzkoušejte spojení obojího a získáte dvojitou sílu pro ten nejlepší orgasmus.

Erotické pomůcky už dávnou nejsou tabu

Přesně tak, hračky pro dospělé se dnes dají sehnat bez jakýchkoli problémů a co možná nejdiskrétněji. V sexshopu Růžový slon nabízejí nejrůznějších pomůcek obrovské množství. Naším tipem jsou třeba venušiny kuličky. Žena si s nimi může užívat fakticky kdykoli. Zpříjemnit se s nimi dá klidně i jakákoli procházka nebo nudná porada na pracovišti. Jemné chvění vyvolávají malé kuličky umístěné ve dvou větších pouzdrech ze silikonu, plastu a jiných materiálů. Pro sebeuspokojení se skvěle hodí například i dildo s přísavkou.

Napsat komentář