Rusňákova DRFG, situace na trhu a obezřetnost v investicích

Investiční skupina DRFG a její zakladatel David Rusňák spravuje fondy a nabízí dluhopisy. Investice do fondů se této společnosti aktuálně daří zajišťovat prostřednictvím vlastní distribuce. Fondy DRFG si na trhu vybudovaly skvělým výkonem velkou důvěryhodnost. Investiční nástroj začínají prodávat i významní externí partneři, což pomáhá růstu jednotlivých fondů. Josef Eim zodpovídá za správu investičních fondů skupiny DRFG. Tato společnost má dobré recenze a lidé si ji často vybírají pro své investice.

David Rusňák, DRFG a formy kolektivního investování

Ekonomická recese u nás nastala později, přesto se nástup a následné zvýšení investic projevilo. Češi se přestali bát investovat a současně jim to začala umožňovat i zlepšující se finanční situace. Při zakládání obou podílových fondů se proto skupina DRFG vydala relativně konzervativní cestou. Záměrně nešla směrem investování prostřednictvím akcií a jiných volatilních instrumentů. Stabilní výdělek je okolo 4 – 5 % ročně. Během posledních 3 let se objevilo velké množství nových a alternativních druhů investic. Například růst virtuální měny jsou překvapením pro mnoho lidí. Pětinásobné znásobení bitcoinu je ale zhodnocení, o kterého investoři v konzervativních instrumentech nedosáhnou. Bitcoin také působí trochu jako letadlo, které může čekat strmý pád.

Konzervativní cesta investic a její přednosti

Spekulace virtuálních měn ale s sebou nesou i obrovské riziko propadu, ke kterému může dojít opravdu kdykoliv. Lidé dnes hodně investují do exotických produktů, zejména do vína, do známek a automobilových veteránů. Na trhu je v současné době přetlak peněz, a proto je investice do exotických produktů moderní. Češi však i nadále zůstávají věrní konzervativním nástrojům a alternativní způsoby investic jsou i v současné době běžné spíše v zahraničí. Řídí se heslem: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Opatrnost je na poli investic vždy na místě. O tom také svědčí i recenze a diskuze. Investice v rámci DRFG jsou velmi oblíbené a podpora regionu je vnímána s vděčností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *