Jakou pořídit bezkontaktní myčku do pneuservisu?

Rozhodli jste se v novém kalendářním roce rozšířit služby Vašeho pneuservisu o další služby? Ke spokojenosti Vašich klientů může přispět rovněž kvalitní mytí aut v bezkontaktní automyčce značky BKF CarWash. Veškeré potřebné informace o těchto automyčkách najdete zde bkfcarwash.cz.

Pohodové mytí v automyčce od BKF CarWash

Právě tyto modulární boxy poskytují řidičům vše, co potřebují k rychlému, avšak také ke kvalitnímu mytí jejich motorových vozidel. Po návštěvě pneuservisu tak usednou do očištěného vozu a odjedou ještě o něco více spokojeni. Rozježděný sníh, plískanice a další nečistoty jsou často důvodem, proč se také v zimním období rozhodnou řidiči navštívit automyčku. Spolehnout se může na to, že řidiči rádi uvítají vyřídit dvě záležitosti, v jedné instituci. Chcete-li se stát úspěšní ve svém podnikání, rozhodně nepřehlédněte aktuální nabídku firmy BKF CarWash na prodej modulárních automyček.

Proč pořídit právě automyčku od BKF CarWash?

Automyčka BKF CarWash byla vyrobena tak, aby odpovídala potřebám lokalit s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Jako ideální místa se pak jeví menší až středně velké obce. Jsou používány jako doplňkové služby nejen ke zmíněným pneuservisům, ale rovněž k venkovským provozovnám, čerpacím stanicím či stanicím technické kontroly. Tyto automyčky disponují šesti mycími programy, přičemž všechny se postarají o důkladné odstranění nánosů špíny a nečistot. Veškerá očista probíhá pod použitím ošetřené vody, která je zároveň velmi šetrná ke karosériím aut. Využít můžete také bonusový šestý mycí program. Ten za aplikace čisticího prostředku odstraní nánosy a usazeniny z brzdových čelistí.

Napsat komentář