Zpestřete si víkend vyhlídkovým letem

Nemůžete se nabažit teplého květnového počasí a rádi byste si zpestřili tyto krásné dny netradičním zážitkem? Nenechejte se dlouho přemlouvat a vychutnejte si pohled z ptačí perspektivy během některého z vyhlídkových letů od Firmy na zážitky.

Zábava na slunné víkendové dny

Letecké zážitky poskytují skvělou příležitost k romantické chvíli ve dvou i třeba k požádání přítelkyně o ruku. Během vyhlídkového letu se budete vznášet nad zemskou pevninou a obdivovat krásy České republiky. V kategorii vyhlídkové lety najdete všechno, nač si jen vzpomenete. Zamilované duše láká především let balónem. Zde si můžete vybrat, zda se proletíte nad Českým rájem, Českým Krumlovem, Karlštejnem nebo třeba Pálavou. Nudit se však rozhodně nebudete ani při vyhlídkovém výletu americkým letounem C172 nebo během letu větroněm. Možná jste již jako malé děti snili o tom, že se jednou stanete profesionálním pilotem. Představu o tom, co toto zaměstnání obnáší, si můžete udělat během okamžiku, kdy se z Vás stane pilot vrtulníku na zkoušku.

V deštivých dnech se rozhodně nebudete nudit ve větrném tunelu

Kdyby počasí přece jen nepřálo, můžete navštívit první skydiving arénu v České republice a také ve východní Evropě. Hurricane Factory aréna Vás zve k indoor skydivingu, při němž zažijete na vlastní kůži omamný pocit z volného pádu bez padáku na zádech. Váš netradiční zážitek můžete prožít již tento víkend. Ještě před tím si však na této webové adrese kupte Vaši poukázku www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Let ve větru dosahuje rychlosti až 270 km za hodinu. Větrný tunel nabízí nebývalé možnosti, o nichž byste si mohli jinde nechat pouze zdát.

Napsat komentář