Půjčku lze získat i se záznamem v registru

Škraloup v podobě záznamu v registru získáte docela snadno, ani o tom nemusíte vědět. Stačí zapomenout zaplatit účet za telefon nebo si splést datum splatnosti půjčky a ihned máte problém. Registrů dlužníků existuje několik, nejznámější z nich nese název Solus, a mnohé firmy půjčující peníze do nich rády nahlížejí.

Člověk se zápisem v registru má pak problém získat půjčku. Dveře do banky má rovnou zavřené a mnohé nebankovní společnosti jej také odmítnou, nebo budou požadovat jiné záruky – třeba ručení nemovitostí. Přesto ale existuje ještě jedno schůdné řešení vhodné téměř pro kohokoliv.

Půjčte si se zástavou vozu

Automobil v dnešní době vlastní téměř každý, tak proč toho nevyužít? Většina lidí jej k běžnému životu potřebuje a nemůže jej dát do zástavy. Proto přichází nabídka půjčky bez registru od Zastavuz.cz. Tady si totiž lze půjčit se zástavou auta, aniž byste o něj přišli. Svůj vůz normálně dál používáte.

Zastavuz s vaším vozem udělá, co jen si budete přát

Zastavuz zastavuje osobní automobily, motorky, lodě, dokonce i letadla. Jak s nimi naloží, je pouze na vás. Při variantě Money&Store je nechá stát na hlídaném parkovišti. Většina zákazníků je ale raději pro možnost Money&Drive, kdy si mohou vůz nechat a bez omezení ho používat. A pak je tady ještě třetí volba. Zastavárna se může postarat o prodej vozu a poté vám vyplatí rozdíl mezi prodejní cenou a půjčenou částkou.

Peníze dostanete do půl hodiny

Už včera bylo na váš dluh pozdě? V Zastavuz tohle chápou. Můžete se vydat na některou z jejich poboček v Teplicích, Praze a Brně, nebo se ozvat třeba na WhatsAppu. K nacenění budete potřebovat velký a malý technický průkaz, klíče od auta, osobní doklad a dva doklady potvrzující adresu. Případně si s sebou vezměte i faktury za opravy, kupní smlouvu a veškeré podobné dokumenty, které by mohly zvýšit hodnotu auta. Přispějete tím k oboustranné spokojenosti. Celá záležitost přitom může být vyřešena do 30 minut a částku dostanete vyplacenou ihned. Zní to zajímavě? Více se dozvíte zde.

Napsat komentář