lovecké potřeby v extrémních podmínkách

Myslivecké oblečení na lov i do přírody

Propadli jste myslivectví? Rádi se touláte přírodou? Pak si určitě pořiďte myslivecké potřeby, které vám poskytnou maximální komfort v jakýchkoliv podmínkách.

Když se chystáte do lesa

Ať patříte mezi profesionální nebo amatérské myslivce, lovce, či trávíte většinu svého času v přírodě, měli byste být pro čas strávený v lese dobře vybaveni. Správné oblečení vám velkou měrou usnadní pobyt i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Puškohled Swarovski Optik dS 5-25x52 P L 4A-I
Připravte se na loveckou sezonu

Ta nejlepší příprava na loveckou sezonu

Pod pojem lovecké potřeby nespadá pouze lovecké oblečení, nýbrž také zbraně a střelivo. Veškeré vybavení je vhodné nakoupit ve specializovaných prodejnách. Budete tak mít jistotu, že jste si pořídili kvalitní zboží, díky němuž si lov užijete i v nepříznivém počasí.

Lovecké oděvy pro extrémní podmínky

Určitě budete potřebovat kvalitní lovecké kalhoty, zateplené bundy, termoprádlo, ponožky, rukavice, myslivecké čepice či myslivecké klobouky. Střih oblečení vám musí perfektně sedět, neboť vás může čekat několikahodinové čekání na zvěř. Myslivecké oblečení se vyrábí v barvě a materiálu, jež ideálně zapadnou do lesního prostředí. Nechcete být přece spatřeni. Pokud výběr mysliveckého vybavení nezanedbáte, tak vás chladné podzimní a zimní noci vůbec nemohou zaskočit.

Lovecké zbraně pro ten nejlepší výsledek

Nedílnou součástí lovu je spolehlivá a přesná lovecká zbraň. Mezi dlouhými zbraněmi jsou nejžádanější kulovnice a brokovnice. Jejich špičková moderní konstrukce zajistí přesné zaměření a hlavně bezpečnost při střelbě. Ve prospěch těchto zbraní hovoří také rychlé nabití, snadná montáž dalekohledu, přesná mířidla a citlivý spouštěcí mechanismus. Lovecké zbraně jsou k dostání též v provedení pro leváky. Velmi dobře vám poslouží jak v domácí honitbě, tak na velkých mezinárodních akcích.

Napsat komentář