Pouzdro a tvrzené sklo pro lepší ochranu vašeho iPhone

Hýčkejte si váš iPhone a dopřejte mu kvalitní ochranu před poškozením nebo prasknutím displeje a zároveň také elegantní a stylový doplněk v jednom. Řešením pro zajištění větší odolnosti je speciální tvrzené sklo. Pro další ochranu jsou pak vhodná pouzdra z různých materiálů, která zabrání také vniknutí prachu a dalších nečistot.

Kryty jako praktická ochrana a doplněk v jednom

Vyberte si pro váš mobilní telefon kvalitní ochranné pouzdro Ipouzdro.cz. Vybrat si můžete z mnoha atraktivních designů a barevných variant, které váš mobil oživí a dodá mu šmrnc. Nabízí se možnost jednobarevných pouzder a krytů nebo variant s potiskem. Váš telefon tak může zdobit třeba motiv květin, zvířat a dalších obrázků.

Zavírací pouzdra z umělé kůže

Speciální zavírací pouzdra na iPhone jsou nejenom zajímavým a designovým doplňkem, ale oceníte je i z mnoha dalších důvodů. Jedním z nich je možnost odolnost umělé kůže, která se snadno udržuje v čistotě. V případě nějakého toho znečištění jej tak jen stačí jemně otřít navlhčeným hadříkem. Díky zdrsněnému povrchu se dobře drží a nehrozí tak vyklouznutí mobilu. Pouzdro můžete navíc použít jako stojánek a sledovat tak třeba videa. Vnitřní přihrádky pak poslouží k uložení bankovek nebo poznámek na papíru.

Tvrzená skla pro mobilní telefony

Displej je u mobilních telefonů jednoznačně nejvíce namáhanou částí a také částí nejnáchylnější k poškození. Takový prasklý displej není zkrátka nic, o co by majitel u svého telefonu stál. A proto se vyplatí zainvestovat do nějakého toho vylepšení a ochranného prvku, který minimalizuje riziko poškození a znehodnocení telefonu. Protože taková oprava prasklého displeje už bývá mnohdy poměrně nákladnou záležitostí. Jednou z možností je speciální Iphone tvrzené sklo.