Nevíte, jaký si pořídit vibrátor? Poradíme vám!

Vibrátor je vskutku praktickou erotickou hračkou. Když zkrátka není nikdo po ruce, který by vám k uspokojení jednoho z nejzákladnějších lidských pudů dopomohl, vytáhnete z erotického kufříku vibrátor a potěšíte se sami. Tato hračička ale dokáže dodat patřičnou šťávu i klasickému párovému sexu.

První vibrátor sloužící k masážím podporujícím proudění krve spatřil světlo světa v 19. století. Následován byl inovovanějšími modely poháněné kličkou či stlačeným vzduchem. Místo vibrátorů se však také používaly různé kuchyňské, masážní a kadeřnické pomůcky.

První skutečný vibrátor

První elektrický vibrátor představující skutečnou revoluci ve sféře erotického potěšení byl vyvinut až v šedesátých letech minulého století. A na pohled se velmi podobal tomu současnému. S funkcemi to ale už tak valné nebylo. Tento stroj v podstatě pouze vibroval. I to ale na tehdejší dobu bylo něco nevídaného.

Masážní, pulzový, rotační, nebo anální?

Dnes samozřejmě jsme o poznání dál. Na trhu najdete vibrátory masážní, pulzové, rotační, anální, s přísavkou, výběžkem na klitoris, na bod G. Velké oblibě se těší i pulzátory a womanizery. A jaký zvolit? Odpověď na tuto otázku záleží na vašich preferencích.

Vybíráme vibrátor

V první řadě si rozmyslete, zda sháníte vibrátor primárně k autoerotice, či ozvláštnění sexu v páru. Také si ujasněte, jaký preferujete typ orgasmu – zda vaginální či klitoriální. Například pro druhý případ jsou primárně určení vibrátory s výběžkem na klitoris. Láká vás anální sex? Investujte do análního vibrátoru. Pokud se zcela obejdete bez vibrování, vyzkoušejte realistické dildo tvarem připomínající skutečný penis.

Vibruje, pulzuje a brní

Hitem současné doby ovšem jsou elektrostimulační vibrátory kombinující klasické vibrace a elektrostimulaci. Ty nejenom vibrují, nýbrž také pulzují, brní a velmi příjemně mravenčí. Nevíte, jaký model zvolit, Zřejmě by to nechtělo vyzkoušet všechny, nemyslíte?