Jednorázové elektronické cigarety a jejich přednosti

Ne každý kuřák se dokáže zbavit závislosti na nikotinu ze dne na den. Pakliže s tímto nešvarem chcete bojovat, avšak nemáte takovou vůli, abyste zahodili poslední krabičku cigaret a řekli si, že už si další nekoupíte, může být určitou alternativou přechod na elektronické verze.

Proč přejít na elektronické modely cigaret?

V případě elektronické cigarety lze postupně snižovat dávky nikotinu, díky čemuž si organismus navykne na menší množství přísunu této a dalších škodlivých látek. Po pár měsících pak třeba zjistíte, že už vlastně kouřit vůbec nepotřebujete.

V současnosti se dají pořídit různé varianty e-cigaret. V základních verzích jde o ty, které se dají plnit a dobíjet, potažmo pak takzvané jednorázové modely. U nich je dobré se zastavit, protože představují velmi zajímavé řešení, a to hned z několika důvodů.

Jednorázové modely značky HQD jsou špičkou ve svém odvětví

Jednorázové elektronické cigarety v moderním hávu představují kupříkladu produkty HQD. Jsou nejen velmi elegantní na pohled, hlavně osloví svými vlastnostmi. Tak například HQD Cuvie je jednorázovou e-cigaretou, jež nabízí dokonale vyváženou chuť. Jako kuřáky vás zcela jistě ohromí hustý dým, takže máte neustále pocit, jako když byste kouřili klasickou cigaretu. Ovšem s tím obrovským rozdílem, že není cítit onen typický zápach, elektronickou cigaretu si tak v klidu můžete vychutnat i v uzavřených místnostech.

Zásadní předností, jíž se jednorázové elektronické cigarety oproti normálním naplňovacím verzím mohou pochlubit, je snadná obsluha. Zmíněná e-cigareta HQD Cuvie dokonce nemá žádná tlačítka, stačí ji jednoduše přiložit k ústům a potáhnout. Vydrží přitom až 300 potahů, vylepšená verze HQD 600 pak dokonce plných 600 potahů, tudíž se rozhodně nemusíte obávat rychlého vyčerpání. Neřešíte žádné doplňování a další starosti. A jak poznáte, že vám zbývá už jen pár potahů? Ve spodní části e-cigareta začne poblikávat.

Elektronické cigarety si získávají stále více příznivců. A neustále se rozšiřuje také jejich nabídka, prodává je stále více společností. Proto si hlídejte, zda mají vámi zvolené e-cigarety certifikáty, jež prokazují zdravotní nezávadnost. Vyhněte se nákupu laciných produktů z obchodů, které nemají oprávnění, případně nejsou dostatečně renomované.