Mika – výroba a prodej přívěsů, skútrů a pneuservis

Mika je již dlouholetým výrobcem a zároveň prodejcem svých přívěsů. V jeho nabídce naleznete jak přívěsy na běžné použití, tak i specializované, které využijí jen někteří z Vás ve specifických situacích. Dále také poskytuje prodej skútrů a pneuservis. Pokud Vás zajímá kompletní nabídka.

Nabídku běžných přívěsů na denní použití má Mika opravdu širokou. Vybrat si musí každý, vždyť si můžete koupit přívěs bez plachty nebo s plachtou, sklápěcí přívěs a další různě vybavené přívěsy. Standardem se již stalo, že každý přívěs je žárově zinkovaný a je v záruce minimálně 5 let.

Mimo běžně používané přívěsy nabízí Mika i přívěsy speciální. Mezi ně můžeme rozhodně řadit velký nákladní přívěs, který se Vám vyplatí použít, pokud budete chtít přepravit nějaký objemný náklad. V nabídce je tento přívěs jak s plachtou, tak bez ní.

Dalším speciálním přívěsem, který Mika prodává, je přepravník automobilů – neocenitelný pomocník při přepravě autmobilů nebo menších nákladních vozů. Tento přepravník nabízí velice lehkou sklápěcí konstrukci.

Posledním speciálním výrobkem v nabídce je obojživelná šestikolka. S ní se můžete vydat jak po silnici, tak do terénu a dokonce i do vody, jelikož se vyrábí s lodním šroubem. Koupit si ji můžete buď s šesti koly nebo s pásem.

Napsat komentář