LED osvětlení oživí interiér i exteriér a šetří peníze

Máte pocit, že osvětlení vašeho interiéru i venkovních prostor není dostatečné? Točí vám klasické LED žárovky hodinami jako kolotočem? Ať už je vaše odpověď na kteroukoli otázku kladná, situaci co nejrychleji vyřešte! Jak? Vcelku jednoduchým a rychlým způsobem. Nakupte si do interiéru LED světelné zdroje. Dnes jich lze sehnat spousty, a to v rozličných provedeních. My se v následujících řádcích soustředíme nejen na výhody LED technologie, ale i na typy svítidel.

Cesta k vysoké úspoře

Prostřednictvím LEDek lze uspořit až 80 % elektrické energie! Zdá se vám to nereálné? Pak počítejte s námi. Klasická žárovka s wolframovým vláknem dokáže osvítit jakýkoli pokoj. Její spotřeba se ovšem standardně pohybuje mezi 40 až 60 W. Stejně tak ale do místnosti dodá světlo i LED zdroj o celkové spotřebě mezi 3 až 5 W. Ta je tedy více než desetinásobně nižší, což se v každém případě vyplatí. Připočíst byste si také měli i celkovou dobu svítivosti LEDek. Ta se pohybuje přibližně kolem 50 000 hodin s tím, že LED žárovka nepraskne. Funguje totiž na úplně odlišném principu.

Spousta druhů LED světelných zdrojů

Určitě bychom neměli zůstat pouze u LED žárovky. Na trhu totiž existuje hned několik světelných zdrojů založených na této moderní technologii. Velmi oblíbené jsou především LED panely, které se standardně integrují do stropů místností a doslova s nimi splývají. Vytváří tak elegantní svítivé designové prvky, jež nikdy nezklamou. Jestliže potřebujete osvětlit podhledy anebo kuchyňskou linku, není nic lepšího než LED pásky. A barvy? K dispozici je jich celé spektrum. Pokud vám stačí klasická žlutá, máte ji mít. Velmi oblíbené jsou ale v exteriéru i odstíny studené bílé. V exteriéru si mnohdy najdou místo LED reflektory. Prohlédnout si jejich nabídku můžete na adrese https://www.ledakce.cz/led-reflektory/.

Napsat komentář