Dárky pro děti za pololetní vysvědčení

Čas se s časem sešel a Vaše děti pravděpodobně za chvíli přinesou ze školy pololetní vysvědčení. Jejich školní snažení by rozhodně nemělo zůstat bez odměny. Obzvlášť pokud přinesou své první vysvědčení.

Krmení krokodýlů jako dárek pro děti za jejich vysvědčení

Způsobů, jak je odměnit, se naskýtá hned několik. Někteří rodiče ale i prarodiče volí finanční odměnu, za niž si mohou děti koupit, co si již delší dobu tajně přejí. Na prvním stupni jsou děti ještě velmi hravé, a proto chybu rozhodně neuděláte ani s darováním hračky či nějaké stolní hry. Pokud byste však raději pro tentokrát vsadili na zážitek, který se Vašim dětem vryje do paměti na dlouhá léta, nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte některý z jejích jedinečných dárků pro děti. Malé milovníky zvířat určitě nadchnete možností krmení krokodýlů. Ve speciálně zařízené Krokodýlí Zoo Praha se budou moci Vaše děti setkat s desítkami živých kajmanů, krokodýlů i aligátorů. Nachází se zde také vzácné druhy, které ve volné přírodě nedosahují ani počtu 150 jedinců. Pro děti s dobrodružnou povahou bude krmení amerického aligátora nebo siamského krokodýla skutečným zážitkem na celý život.

Dárek pro kamarádku najdete jedině na webových stránkách Firmy na zážitky

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/ můžete vybrat také dárek pro kamarádku, jíž se blíží narozeniny nebo kterou chcete jen tak mile překvapit. S dárkem pro kamarádku sklidíte úspěch i u té nejnáročnější ženy. Z bohaté nabídky můžete vybrat například luxusní pleťové ošetření Cocoon Mask, dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním nebo třeba si společně zahrát únikovou hru The Chamber. Po dohodě s kamarádkou můžete koupit také voucher na eurovíkend a splnit si tak Váš dávný dívčí sen, kdy jste si naplánovaly společný prodloužený víkend v některém z evropských měst.

Napsat komentář