Znáte kvalitní dílenský nábytek?

Při vybavování pracovišť se většinou na kvalitu příliš nedbá. To je ovšem velká chyba! Jak mají zaměstnanci dobře plnit pracovní úkol, když k tomu nemají odpovídající vybavení? I v zájmu zaměstnavatele přeci je, aby se jeho lidé cítili dobře a měli vše potřebné ke své práci. Shánění nějakého vyřazeného vybavení se dá omluvit v začátcích podniku, jakmile se však dílna trochu zaběhne, je třeba pořídit něco lepšího.

Kvalitní dílenský nábytek

Kde ovšem sehnat takové zboží za cenu, která vás nezruinuje? Firma Polak CZ se na trhu pohybuje už přes dvacet pět let. Celou tu dobu se specializuje na prodej ucelených řad dílenského nábytku. Co všechno nabízí? Zákazník si může vybrat mezi pracovními ponky, skříněmi či šatními lavicemi. Skříně naleznete v mnoha variantách. Jednou z nich je kovová se šuplíky, kde se dá velmi přehledně skladovat nářadí. Když si dáte tu práci a popíšete každý foch, nebudou se při hledání nástrojů ztrácet ani učni. Zároveň jsou k dispozici skříňky pro ukládání oděvů a předmětů jednotlivých zaměstnanců. Možná v nabídce najdete i typ, který si ještě pamatujete ze školy. V dnešní době jistě v kanceláři využijete i skříň pro počítač. Ta ho ochrání před poškozením a možná i před nebezpečím krádeže.

Transport a sklad

Potřebujete nářadí chvíli tady, jindy zas na druhém konci dílny. Možností je v tom případě několik. Buď si pro něj budou řemeslníci chodit přes celou místnost, nebo koupíte stejné náčiní dvakrát. Ani jedno řešení není ideální. Přemýšleli už jste někdy o tom, že byste používali dílenský vozík? O co jde? V podstatě se tento druh nábytku dá nazvat skříňka na kolečkách. Nářadí se totiž ukládá do několika zásuvek nad sebou. Zároveň dole jsou kolečka, díky kterým celou skříňku jednoduše převezete jinam. K dispozici je i varianta s neuzavřenými fochy, odkud se dají předměty rychle sebrat.

Napsat komentář