Kvalitní prodejce ojetých dodávek Vám nabídne kompletní služby

Pokud se chystáte na nákup ojeté dodávky, je důležité zvolit vhodný autobazar. Kvalitní prodejce Vám nabídne širokou nabídku služeb a nabízené vozy se můžete spolehnout. Co všechno Vám takový autobazar dokáže nabídnout?

Prodej prověřených dodávek i osobních vozů

Široká nabídka značek, modelů a motorizací. Vozy dostupnější i ty prémiové. Nabídka vozů online na internetu s kompletní technickou specifikací všech nabízených vozidel. Samotný autobazar na dobře dostupném místě. Kompletní poradentství při výběru a zkušební jízda. Tohle vše by Vám měl seriózní autobazar nabídnout.

Garance původu vozidla

Autobazar by měl stát za svými vozidly a znát jejich původ. Proto spolehlivé autobazary garantují celoživotní záruku původu ojetého vozidla. Nemusíte se tak bát toho, že by byla dodávka kradená, bouraná nebo například blokována magistrátem.

Výkup za hotové a komisní prodej

Pokud prodáváte dodávku nebo osobní automobil je dobré mít možnost volby mezi výkupem za hotové a komisním prodejem. Každá z forem prodeje má své výhody i nevýhody. Na Vás tak zůstává volba priorit, které v daný moment upřednostníte.

Financování na míru

Koupě ojeté dodávky nebo osobního automobilu není každodenní rutinou a částka, kterou za vůz hradíme, může být vyšší. Proto kvalitní prodejce nabídne několik možností, jak dodávku uhradit. Platba celé částky hotově nebo na úvěr či leasing, který Vám autobazar ochotně zprostředkuje. To jsou možnosti, jak ojetou dodávku zaplatit. Stabilní autobazar s tradicí, Vám tyto možnosti nabídne.

Kompletní služby

Seriózní autobazar zajistí svým zákazníkům kompletní servis od výběru ojeté dodávky až po kompletní přepsání vozidla na nového majitele. Nebude se muset starat o žádné papírovaní. Další možnou doplňkovou službou je odvoz dodávky na Vámi určení místo.

Půjčovna dodávek

Velkým bonusem může být i půjčovna dodávek. Zapůjčením kvalitní spolehlivé dodávky si tak můžete zajistit jednorázovou akci, jako je například stěhování. Nebo podobné krátkodobé užívání, kdy by pro Vás bylo nevýhodné dodávku kupovat.

Napsat komentář