Jak normalizovat metabolismus: 4 předpisy pro čištění těla

Normalizace metabolismu – první krok chudnutí. Po 40 letech, je obzvláště důležité, sledovat stav svého těla, nadváha v tomto ohledu není naprosto žádoucí. Pokud toužíte zhubnout v dospělosti, musíte tvrdě pracovat. Po 25 letech, metabolismus se postupně zpomaluje, asi každých 10 let, se pak zpomaluje o 5-10%. Každý člověk k této skutečnosti přistupuje individuálně, někdo zůstane štíhlý celý život.

Většinu problémů s nadváhou lidé pocítí po 40 let od tohoto věku, metabolismus zpomaluje o 25%, to znamená, čtyřikrát, avšak, zpomalení metabolismu se nelze zbavit. Lze pouze zpomalit, proto doporučujeme pravidelnou aktivitu. Obezitu způsobuje, že osoba spotřebovává příliš mnoho kalorií. Chcete-li zhubnout, je třeba nejen normalizovat metabolismus, ale i snížit množství kalorií, které vstupují do těla.

K zpomalení procesu normalizace, je třeba provést následující:

  1. Budovat svalovou hmotu. Nemusíte mít hned svaly jako kulturista, ale pravidelné cvičení je základ k budování svalové hmoty.
  2. 2. Dostatečný spánek. Normální spánek by měl trvat nejméně 8 hodin. Je žádoucí, aby ten, kdo ulehne asi ve 22 hodin večer, se probudil nejpozději v 6:00 ráno.
  3. Jezte často, ale ne moc. Jídla musí být vyvážené, s nižším obsahem cukru a tuku.

Jak normalizovat metabolismus a dostat příplatek životní energie?

Snažte se pít více vody! A pokud vodu moc nemusíte, připravili jsme pro vás čtyři speciální recepty na čištění těla.

  1. Okurky a celer

Kupte si čerstvou 1 okurku, 1 celer, suroviny rozmixujte, přidáme 300 ml vody. Pijeme po celý den (ideální pro dny půstu).

  1. Citronová šťáva a med

2 lžíce čerstvé citronové šťávy smíchané s 200 ml teplé vody, přidejte 1 h. lžíci medu, špetku mleté ​​zázvoru. Pijte na lačno, půl hodiny před snídaní. To pomůže vyčistit trávicí systém, posiluje stěny cév a dá náboj vitální energie.

  1. Jablko a skořice

Tence nakrájejte jablko a zalijte 500 ml čisté vody, přidáme lžíci mleté ​​skořice, pijeme chladné a po celý den. Kombinace jablek a mleté ​​skořice může pomoci normalizovat metabolismus, čistí trávicí trakt.

  1. Cocktail

Připravte si čerstvou šťávu z 1 pomeranče, 1 citronu, 1 mrkve, smícháme s 100 ml minerální vody. Píjeme na lačný žaludek půl hodiny před jídlem. Tento koktejl – ideální lék na únavu, má více antioxidantů.

2 comments

Napsat komentář