Kam na letní dovolenou v tuzemsku? Rezervujte si chatky Máchovo jezero!

Krásných slunečných dnů není během roku mnoho, a proto je nutné naplánovat letní dovolenou s patřičným předstihem. Někdo dává přednost přímořským letoviskům, jiný nedá dopustit na relaxaci v tuzemsku. Žhavým tipem je destinace Máchovo jezero. Není divu. I zde můžete lenošit na písečných plážích a užívat si sluníčka.

Máchovo jezero patří k nejpopulárnějším rekreačním letoviskům Česka. Na svých čtyřech plážích, z nichž jsou oblíbené ty v Doksech a ve Starých Splavech, poskytuje Mácháč dokonalé podmínky nejen pro prázdninovou rekreaci.

Skotačení na tobogánech a poznání historie

Rezervujte si chatky Máchovo jezero v osadě Elite Staré Splavy a rázem se ocitnete v hlavním centru dění letních radostí. Naskytnou se vám dokonalé podmínky pro strávení rodinné i romantické dovolené u vody. K dispozici jsou 4lůžkové chatky s chladničkou a společným sociálním zařízením. Návštěvníci mohou využít jídelnu s barem, ohniště s možností zapůjčením grilu. Děti budou nadšené z houpaček, pískoviště a prolézaček. V blízkosti osady se nachází minigolf, kolotoče a vyzkoušíte si i plavbu na lodičkách, šlapadlech nebo výletním parníkem.

Jak se zabavit?

Útulné Máchovo jezero chatky se stanou vaším útočištěm po náročném pobytu na sluníčku. V okolí je totiž spousta možností sportovního i kulturního vyžití. Ať už se rozhodnete pro poznání dechberoucí přírody Máchova kraje, anebo pro noční rej, budete spokojeni. Sportovní nadšence uchvátí nespočet kilometrů turistických a cyklotras a milovníky historie zase pestrá paleta hradů, zámků a zřícenin.

Co vám nesmí uniknout?

Kromě lenošení u vody, koupání a vodních atrakcích oceníte blízkost hradů, jako jsou Bezděz, Houska a Sloup v Čechách. Vaše kroky povedou na zámky Zákupy, Zahrádky a Dětěnice, kde se osvěžíte ve středověké krčmě. Rodinný výlet do liberecké ZOO a aquaparku vás příjemně naladí.