Jak se poprat s úložnými prostory v předsíni?

Předsíň je sice jen místo, kde si odkládáme oblečení. Ale to neznamená, že nemůže vypadat elegantně, zajímavě nebo alespoň prakticky. Zbavte se nevzhledných přecpaných věšáků a bot všude pod nimi. Řešením jsou rafinované úložné prostory, které pohltí všechno vaše oblečení i obutí a předsíň se stane adekvátním místem, kde budete vítat své návštěvy. Není nic otravnějšího, než když někdo přijde na návštěvu a nemá si kam odložit. Příležitostně si také může kopnout do vašich bot. Řešení je prostě jinde.

Jak na malé prostory?

Nemáte v předsíni vůbec žádné místo? Zkuste se poradit s designérem nebo truhlářem a vymyslete systém vestavěných skříní. Ušetří opravdu hodně místa, mohou být nejlépe až ke stropu a do jejich polic se vejde oblečení na každou sezonu. Spodní část pak využijete pro uložení bot. Můžete si v Ikee koupit boxy na boty a ty pak jednoduše zasunout na své místo. Dalším pozitivem je bezesporu přehlednost. S tím pomůže i botník.

Botník do každého prostoru?

Ač se to nezdá, tohoto pomocníka je možné umístit i do nejmenšího prostoru. Třeba závěsné botníky nezabírají téměř žádné místo a umístit je lze kamkoliv. Podobně jsou na tom výklopné botníky. Také šetří prostor a hodí se nejlépe pro dámské lodičky. Navíc jde o kombinovatelné řešení. Můžete mít otevřené regály společně s výklopným systémem. Nebo botník ve stylu komody, kde jsou v horní části šuplíky. Záleží především na tom, jaké věci budete chtít do botníku uložit.

Perfektní do budoucna

Při výběru zohledněte zbytek interiéru. Materiál by měl alespoň stylově pasovat. U barev takové možnosti nemáte. Na trhu najdete bílé, černé nebo přírodní. Záleží hlavně na materiálu. Oblíbený je sedací botník v kombinaci dřeva a polstrování. To oceníte nejen vy, ale i návštěva, které se špatně zouvají boty vestoje. Pokud se vejde, určitě neváhejte. Dobře vypadá a ještě lépe slouží.

Napsat komentář