Elektro pohotovost v Praze, která vás neodmítne ani v noci

Každému z vás se může stát, že se mu doma porouchá nějaký důležitý elektro spotřebič, vypoví službu zásuvky, jističe apod. Pak je třeba situaci zpravidla řešit co nejrychleji, abyste vše uvedli do provozuschopného stavu. Jenže často bývá problémem sehnat kvalitního řemeslníka, který k vám domů dorazí brzy. Leckdy jsou elektrikáři vytížení na celé týdny dopředu, což je samozřejmě nepříjemné, když musíte řešit něco velmi akutního, co se týká elektřiny a elektrických rozvodů, případně elektro spotřebičů. V Praze naštěstí funguje specializovaná firma, která nabízí nonstop služby.

Dojezd do půldruhé hodiny

Onou společností je Elektro Elefant – elektrikář Praha pohotovost. Disponuje zkušenými a dostatečně zručnými zaměstnanci. Pokud non stop elektrikář pohotovost vykonává, pak se snaží dorazit k zákazníkovi co nejrychleji, většinou totiž jde právě o drahocenný čas. U Elektro Elefant činí dojezdová doba v rámci Prahy a jejího blízkého okolí obvykle maximálně 60–90 minut, což je skutečně velmi dobrá vizitka. Služba funguje 7 dní v týdnu, a to i v nočních hodinách. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně školeni tak, aby ovládali veškeré platné normy a vyhlášky, což je v oboru elektrikář velmi důležitou záležitostí.

Příklady oprav, které se vyplatí přenechat elektro pohotovosti

K nejčastějším situacím, kdy se vyplatí zavolat na pomoc elektro pohotovost, patří poškozené rozvody elektřiny. Stačí, když začnete cítit nepříjemný zápach ze zásuvek. Může to být známka toho, že s rozvody není vše v pořádku. V tomto případě je pak nezbytné vypnout jistič a vyčkat, až k vám domů dorazí odborník, který vše zkontroluje a je-li to možné, problém ihned odstraní. Dalším typickým případem jsou rozbité důležité elektro spotřebiče, bez nichž se doma lidé neobejdou delší časový úsek. Namátkou jde o chladničky a mrazničky. Není hned nutné kupovat nové přístroje, často pomůže rychlá oprava a zařízení mohou fungovat klidně několik dalších let.

V dnešní době lidé nemají dostatek času. Proto není divu, že se na elektro pohotovost obracejí například i tehdy, když jim doma vypoví službu zásuvky a vypínače, pojistky apod. S těmito úkony si sice zruční kutilové dokážou poradit, je ale třeba mít trpělivost, energii a chuť. V každém případě vás Elektro Elefant ani v těchto situacích neodmítne.