Domek nebo altán na zahradu?

Zahradní chatky, altány, domky a pergoly pozdvihují užitný prostor zahrady a zároveň ho zvelebují. Nabízí totiž ideální prostor jak k uskladnění zahradního nářadí, tak k pořádání nejrůznějších grilovacích akcí a rodinných sešlostí.

Zahradní domky a jejich využití

Záleží zejména na dispozici zahrady, jak může být zahradní domek prostorově náročný. Téměř v každé zahradě je možné umístit domky na nářadí, které se stanou naším neocenitelným pomocníkem. Dají se do nich totiž uskladnit veškeré sezónní předměty, jako jsou zahradní nábytek, nářadí, gril nebo sekačka.

Pokud máte dostatek prostoru, můžete si pořídit finančně náročnější luxusní domky. Ty nabízejí veškerý komfort, protože velikostně ve většině případů odpovídají malému bytu. Takové typy domků jsou jistě okrasou každé zahrady. Navíc jsou obytné téměř celý rok. Velmi kvalitní jsou například domky Herold, u kterých si můžete být jisti, že vám vydrží i několik let. Jsou zhotoveny ze smrkových prken zajišťujících tloušťku stěny minimálně 34 mm. Samozřejmostí jsou impregnovaný podlahový rošt, velká okna s dvojsklem a prosklené dveře.

Altány a pergoly zvou k příjemnému posezení

Představte si horký letní večer, který trávíte ve stínu altánu či pergoly. Můžete zde lenošit nebo si užívat společné chvíle s rodinou či přáteli. Altány a pergoly jsou totiž synonymem rodinné pohody a příjemných letních dnů.

Něco pro děti

Dětské domečky jistě připraví dětem na zahradě spoustu zábavných dnů. Děti si v nich rády hospodaří, stanou se součástí neopakovatelných vzpomínek na dětství. Zahradní domečky pro děti jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva smrkového, borovicového nebo jedlového. Ty jsou zárukou dlouhé životnosti. Dřevo je kvalitně ohoblované, a tudíž k užívání bezpečné, proto nehrozí žádné oděrky ani zadřené třísky.

Napsat komentář