Autopotahy pro náročné

Stejně jako pečujeme o nábytek, snažíme se udržovat také interiér vozu v perfektním stavu. Ať chceme nebo ne, sedačky se opotřebovávají velmi nerovnoměrně. Logicky nejvytíženější je místo řidiče. Jinak bude vypadat byt, ve kterém jezdí manager, jinak vůz, který používá k převážení materiálu dělník.

Stejně tak se na autopotazích často negativně podepisuje převážení domácích mazlíčků a vození dětí. Ty sice jezdí ve vlastních autosedačkách, ale velmi často si jízdu krátí pojídáním sušenek, tyčinek a podobných drobivých pochutin, které nadělají nepořádek či případné fleky nejen na jejich sedačce. Jestliže jsou vaše autopotahy v takovém stavu, že už není možné je zcela vyčistit, pak máte možnost pořídit si nové autopotahy. Výhodou je, že nemusíte kupovat autopotahy na všechny sedačky, ale můžete vybrat jen sadu autopotahů na přední či zadní sedačky.

Případně si můžete vybrat speciální autopotahy, ty jsou určeny většinou pro řidiče a mohou mít kromě estetické funkce také funkci masážní. Stejně tak je možné koupit také speciální autopotahy pro převážení zvířat či pracovního materiálu. Nemusíte je mít na sedačkách stále, stačí je instalovat pouze v případě potřeby. Při výběru nových autopotahů máte dvě možnosti.

Můžete si vybrat z katalogu univerzálních autopotahů, které se hodí do více typů vozů. Je však možné, že v jednotlivých vozech se budou objevovat drobné nesrovnalosti. Autopotahy univerzální jsou vyráběny z kvalitních a funkčních materiálů a vybírat si můžete ze širokého barevného spektra potahových látek. Chcete-li však, aby autopotahy dokonale kopírovaly linie interiéru vašeho vozu, pak investujte do přesných autopotahů, které si díky jednoduchému konfigurátoru www.vopi.cz/konf-autopotahy/ budete moci sami vybrat. Stačí si jen zadat požadovaný model a značku vozu, barvu a materiál potahu a již za pár dnů můžete svůj vůz změnit k nepoznání.

Napsat komentář