Za luxusním odpočinkem pod hrad Karlštejn

Majestátní Karlštejn se nad řekou Berounkou tyčí už přes 6 století. Je stále jedním z nejkrásnějších míst v ČR, ročně ho navštíví tisíce turistů. Snad každému alespoň na chvilku hlavou prolétne myšlenka, jak krásné by bylo na hradě přenocovat. Přímo na hradě to možné není, v podhradí už si ale sen splnit můžete. A dokonce v budově, která zde stála dříve, než samotný hrad.

Stylový hotel na úžasném místě

Až 21 různých typů pokojů nabízí hotel Karlštejn, který leží nedaleko hradu u břehu řeky Berounky. Hotel vznikl přestavbou budovy starého mlýna, který byl v místě postaven již v roce 1263. Připomínkou jeho dřívější podoby je věžovitý holubník, který stojí před hotelem.

Iluzi doby dávno minulé a romantickou atmosféru vytváří například pokoj královny Elišky se zámeckou dubovou podlahou a stylovým nábytkem. Pokud dáváte přednost moderně, volte pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. Nabízí ubytování u hradu Karlštejn v moderním duchu. K jejich výbavě patří kromě extra velké manželské postele volně stojící vana a designový nábytek. Všechny pokoje jsou nekuřácké a s internetovým wi-fi připojením.

Využijte výhodné pobytové balíčky

Hotel připravil pro hosty dva speciální balíčky: romantický a relaxační. Romantický obsahuje 1 noc v exekutivním pokoji, možnost servírovaní snídaně do pokoje, malý dárek pro dámu a hlavně romantickou večeři při svíčkách v restauraci nebo na letní terase. Když si koupíte relaxační balíček, užijete si kromě ubytování a dobrého jídla také exkluzivní pronájem hotelového wellness centra s finskou saunou a vířivkou na 1,5 hodiny včetně láhve sektu.

Když budete v hotelu, udělejte si čas na poznání okolí. Podívejte se na tyto tipy na výlety v okolí Karlštejna. Pokud budete mít k dispozici automobil, vyrazte k lomům Amerika, zajímavé jsou také Koněpruské jeskyně (více se o nich dozvíte v tomto článku).

Napsat komentář