Alfa Romeo od Pininfariny

Italská automobilka Alfa Romeo představí v Ženevě koncept vozu nesoucí název 2uettottanta. Na tomto voze ovšem nepracovala jen samotná automobilka Alfa Romeo, nýbrž při vývoji tohoto sportovního automobilu spolupracovala s designérskou společností Pininfarina. Ta je světoznámá především díky tvorbě nádherných luxusních automobilů, do jejichž sbírky bezpochyby patří Ferrari F40 či Maseratti QuatroPottre.

Nová Alfa Romeo 2uettottanta nabídne elegantní sportovní vzhled. Tolik typická maska chladiče pro vozy Alfa Romeo je sice trošku odlišná než u předchozích modelů, nicméně opět velice výrazná, čímž si zaručeně získá srdce mnohých milovníků sportovních automobilů.

Zatím není ani známo, jakými motory by měla být tato Alfa Romeo vybavena, či v kolika verzích se bude vyrábět. Více bychom se měli dozvědět po autosalonu v Ženevě v březnu tohoto roku.

Jedinou mouchou na kráse tohoto automobilu je bohužel fakt, že jde zatím jen a jen o koncept vozu. Může se tedy stát, že se Alfa Rome 2uettottanta nedostane vůbec do výroby a skončí podobně jako jiné koncepty, které nikdy nesjely z výrobní linky automobilky. Můžeme tak věřit a doufat, že tento krásný vůz se této pocty dočká.

Napsat komentář