Ti praví pro ekologickou likvidaci

Zbavit se vraku auta dnes není úplně jednoduchá záležitost. Po vstupu do Evropské unie se totiž samotná likvidace stala mnohem náročnější záležitostí než dříve. Auta se už dnes totiž musí likvidovat ekologicky a to není jenom tak. Automobil vám totiž musí zlikvidovat firma, pro kterou je ekologická likvidace vozidel zdarma jejím oborem. Je nutné likvidaci dělat pouze s certifikací.

My jsme tedy ta pravá firma, které byste měli svěřit svůj ojetý vrak, protože my se o něj postaráme nejlépe. Rozebrání samotného vraku začneme odsátím tekutin pomocí stroje od společnosti GARTEC, kterým odsajeme jak benzín, tak i ostatní kapaliny jako je voda do ostřikovačů nebo chladicí kapalina či olej.

Poté z automobilu odstraníme baterku a pneumatiky, které později ekologicky zlikvidujeme. Pak už začneme pomalu rozebírat celé auto, až z něho zbude jenom kovová kostra. Většina těchto odmontovatelných částí, i celá samotná odmontovatelná kovová kostra se dají velice snadno ekologicky likvidovat a to je přesně to, co naše firma dělá a čím se zabývá.

Ekologická likvidace aut Praha je přesně ta služba, kterou vy potřebujete a kterou my dodáváme. Proto si od nás nechte poradit a automobil zlikvidovat. My už vám potom jenom vydáme osvědčení o likvidaci, se kterým vy zaskočíte na dopravní inspektorát, aby vaše vozidlo z registru vymazali. Není to snadné?

Pokud nám dodáte automobil kompletně se všemi díly, naše likvidace je opravdu zdarma. Samozřejmě, že pokud některé díly chybí, musíte je uhradit vy. Naše ekologická likvidace zdarma je opravdu jednou z nejlepších na trhu, a proto si nás vyberte pro svoje auto a jeho likvidaci.

Ekologická likvidace auta je nutná, tak proč jí nedělat u opravdových odborníků na tuto činnost a navíc k tomu zadarmo a bez zbytečné námahy?

Napsat komentář