Zahradní domky na nářadí a jiné věci

Pokud vlastníte zahradu, která se nenachází přímo u Vašeho domu, nebo bydlíte v bytovém domě a rozhodli jste se koupit zahradu vzdálenou od místa bydliště, jistě jste již přemýšleli o stavbě zahradního domku na zahradní či sportovní potřeby nebo klidně potřeby pro rybáře.

Vždyť dobře využitý domek může sloužit nejen k odkládání použitého zahradního nářadí nebo případné úrody, ale i jako příjemné jednoduché přenocování během víkendů. Dřevěné domky do zahrad a zahrádek jsou na českém trhu možné koupit pro různé účely. Ten nejmenší zahradní domek, který má základnu o rozměrech pouhých pár metrů a je vhodný pro zahradní potřeby se nazývá především domkem na nářadí. Jejich účel je jasný, tedy uskladnění zahradního nářadí, od motyky a hrábí počínaje přes lopaty a kýble konče u konvic a květináčů. Rozměry těchto domků zpravidla s těží překračují 9 metrů čtverečních.

Při stavbě zahradního domku nesmíme zapomenout na zahradní osvětlení. Zahradní svítidla vytvářejí jak romantický nádech zahradních prostor tak i plní praktické úlohy pro osvícení venkovních ploch. Umožňují nám využít zahradu až do pozdních večerních hodin pro posezení s přáteli, můžeme déle pracovat na její úpravě nebo odpočívat a zahradu si tak v klidném večeru opravdu užít.

One comment

Napsat komentář