Výhody myček aut od BKF CarWash

Zaujala Vás reklama na automyčky společnosti BKF CarWash? Pořiďte si ji jako doplněk do Vašeho pneuservisu. Modulární mycí boxy společnosti BKF CarWash byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám obcí s nízkou až střední intenzitou mytí. Za takové ideální místa jsou označovány menší až středně velké obce.

Společnost BKF CarWash doporučuje je použít také jako doplňky u čerpacích stanic, stanic technické kontroly či nejrůznějších provozoven ve městech a na vesnicích. Informace o mycích programech si můžete přečíst zde bkfcarwash.cz.Myčka aut disponuje šesti mycími programy. Při koupi či pronájmu automyček BKF CarWash získáte mycí modul s plně vybavenou ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu BKF CarWash.

Společnost BKF CarWash nabízí jednu z nejkomplexnějších nabídek platebního systému pro platby. Zatímco u řady jiných společností jste nuceni za mytí zaplatit hotovostně, společnost BKF CarWash poskytuje klientům možnost bezhotovostní platby. Tento trend do našich končin přichází ze západních států a ani společnost BKF CarWash nechce zůstat pozadu. Kromě toho její automyčky najdete rozprostřeny i po jiných státech, než je Česká republika.

Pro majitele služebních aut je připraven bonusový BKF věrnostní program. Vše navíc můžete spravovat přes internet. BKF karty je možné jednoduše a rychle dobít prostřednictvím webového prohlížeče na internetových stránkách. Touto službou disponuje společnost BKF CarWash jako jediná na českém trhu. V neposlední řadě můžete využít vzdálenou správu automyčky a vše potřebné kontrolovat přes internet. Vzdálená správa automyček umožňuje snížit počet návštěv automyček na minimum. Vzdálená správa automyček poskytuje automatické oznámení, vzdálenou správu i podporu obchodních rozhodnutí na základě nejdůležitějších informací.

Napsat komentář