Venkovní vířivky zažívají nebývalý boom. Vyplatí se pořídit si ji?

Možná už jste také kolem sebe zaznamenali, že počet zahrad či teras, na kterých se usídlila venkovní vířivka, geometricky roste. Už dávno tak vířivka není znakem luxusu či snobství, právě naopak – pořizují si ji i ti, kteří chtějí těžit nejen z jejích relaxačních účinků na psychiku, ale zejména pozitivních přínosů na tělo. A má jich opravdu hodně. Pojďme si je proto představit – sami zjistíte, že se opravdu vyplatí pořídit venkovní vířivku a neměla by chybět ani u vás.

Účinky po staletí známé hydroterapie

O hydroterapii neboli terapii vodou jste už možná slyšeli. Proudy vody vycházející z masážních trysek venkovní vířivky prokazatelně ulevují od bolavých svalů a kloubů, podporují lepší prokrvování kůže, rozproudí lymfatický systém, ulevují od bolestí hlavy a posilují imunitu. Budete-li vířivku používat pravidelně, zlepší se také kvalita vaší pokožky, a to včetně celulitidy. A samozřejmě také pobyt ve vířivce působí pozitivně na psychiku a podporuje vyplavování endorfinů, hormonů štěstí.

Užívejte si soukromé wellness 365 dnů v roce

Nezpochybnitelným plusem venkovní vířivky je i to, že na rozdíl od venkovního bazénu ji můžete používat 365 dnů v roce, tedy i během zimy – stačí si jen zvolit správný model. Chcete-li si pořídit vířivku, která vám bude sloužit dlouhá léta, pak k těm nejpropracovanějším a nejkvalitnějším patří švédské vířivky IQue, které navíc disponují nízkoenergetickou severskou trojitou termální izolací a snižují náklady na provoz. U nás je můžete zakoupit u jejich výhradního distributora, společnosti Spahouse.cz, a to buď online, nebo v některém ze showroomů Spahouse.cz, které se nacházejí v Praze, Slavkově u Brna a Hradci Králové.

Pořízení venkovní vířivky je opravdu smysluplné a přináší jen samá pozitiva. Přesvědčte se o nich i vy, rozhodně nebudete litovat.