Vánoce jsou svátky splněných přání. Kupte svému partnerovi zážitek, na který nezapomene

Přestože vánoční svátky začnou až za několik týdnů, spousta lidí dostala nákupní horečku už nyní. Přemýšlíte, co by mohlo potěšit vaši drahou polovičku? Věcný dárek sice potěší každého, ovšem trendem současné doby jsou zážitky. Co takhle partnerovi, respektive partnerce, darovat pohled na město z ptačí perspektivy?

Dárky vybíráte k různým příležitostem, nikoliv pouze k Vánocům. Zážitkem obdarujete také oslavence na narozeninové párty. Peníze v obálce jsou totiž poněkud neosobní. Pokud vám tedy na člověku záleží, zapojte mozek a vymyslete originální dárek, na který v životě nezapomene.

Vyhlídkové lety balonem jsou v kurzu

První, co vás pravděpodobně napadne, když se řeknou zážitky, jsou vyhlídkové lety balonem. Ve výškách zažijete romantické chvilky, jimiž okořeníte dlouholetý i čerstvý vztah. Utečete před každodenními strastmi a před pracovním stereotypem, společně zapomenete na všechno, co se odehrává na zemi, protože budete lítat ve výškách s osobou, kterou nade všechno milujete.

Seskok padákem vlije do krve adrenalin

Vyhlídkové lety však nejsou jediným zážitkem, který firmy se zážitkovými dárky nabízí. Jestliže si myslíte, že by chtěl partner zažít trochu adrenalinu, potom sáhněte po tandemovém seskoku padákem.

Jak seskok padákem probíhá? Určitě se nemusíte bát, že by se vaší lásce něco stalo, protože vše probíhá pod dohledem odborníků a profesionálů. Přítelovi zamáváte, jakmile bude nastupovat do letadla, které ho vynese do požadované výšky, a potom ho budete sledovat, jak padá volným pádem. Vůbec si neokusujte nehty, protože padák se otevře ve správnou chvíli, a pak bude pomalu klesat k zemi. Během takového zážitku se celým tělem prolijí litry adrenalinu. Věřte, že na takový dárek se opravdu nezapomíná.

Napsat komentář