Už máte obal na váš iPhone? Nabízíme několik tipů

Každý telefon si zaslouží kvalitní obal. Jednak z hlediska bezpečnosti a jednak také z pohledu designu. U mnohých z nás rozhoduje především druhý aspekt. Prostě chceme dát svému mobilnímu telefonu ještě další rozměr. Dnes to naštěstí není vůbec nic složitého. I z takového iPhonu, který je už sám o sobě unikátním zařízením, dokážete vytvořit hodně zajímavý doplněk vašeho outfitu. Pokud o některém z pouzder uvažujete, jste na správném místě. Dáme vám hned několik zajímavý tipů.

Plastové kryty jako klasika

Jestliže chcete vsadit na univerzální a cenově dostupné řešení, volte určitě obaly na iPhone vyrobené z plastu. Jsou velmi pevné, vydrží i větší nárazy a bez problémů váš mobilní telefon ochrání. Nejčastěji se vyrábí z polypropylenu vyznačujícího se skvělými vlastnostmi. Barevné spektrum těchto krytů je v podstatě skoro neomezené.

Měkké silikonové a plastové variace

Plastový obal na iPhone nemusí při nárazu telefonu na tvrdý povrch vydržet. U silikonového nebo takového, který je vyrobený z měkkého plastu, je situace jiná. Telefon sice možná trochu odrazí od povrchu, nicméně náraz bez potíží ustojí. Přístroj je navíc dokonale ochráněný před poškrábáním. Vybírat je mimo jiné možné i varianty průhledné, které zvýrazní fakt, že se jedná skutečně o top model jablečného telefonu.

Super odolné Armor kryty na iPhone

Pracujete někde na stavbě nebo v jiném z hlediska možnosti poškození telefonu hodně náchylném místě? Pokud ano, určitě se nebojte vsadit na maximálně odolný kryt na iPhone, který dokáže telefon ochránit za jakýchkoli okolností. Vynikající volbu představují především Armor variace krytů. Vyrábí se z měkkého plastu TPU a polykarbonátu. Barevně jsou většinou laděné do kombinace černé a některých dalších výraznějších odstínů. Hodně oblíbené jsou především žlutá a modrá. Volit je ale možné i z dalšího barevného spektra.