Objevte moderní bazény a zvolte si to pravé řešení

Přemýšlíte nad pořízením bazénu, ale nevíte, jaký druh a provedení bude to správné? Možná vám pomůže následující článek, kde se dozvíte více informací o aktuálních trendech u bazénů a výhodách moderních provedení. Budete se tak umět lépe rozhodnout pro pořízení vlastního bazénu, který bude splňovat všechny vaše představy.

Oblíbené bazény s přelivem

Aktuálním trendem jsou bazény s dojmem hladiny vypnuté v rovině s okolním terénem. Toto umožňují přelivové bazény díky existenci malého žlábku, do kterého přebytečná voda přeteče a zamíří přes filtr zpátky do bazénu. Tento způsob umožňuje udržovat hygienicky čistou vodu a zároveň působí skutečně luxusním dojmem hned na první pohled. Skimmerové bazény navíc nabídnou i dlouhou životnost a odolnost proti chemikáliím i teplotám. Jde tedy o investici, která se během let rozhodně neztratí, ale naopak může přinášet přidanou hodnotu k celé nemovitosti.

Vyberte si vzhled dna díky vypláštění těžkou fólií

Že musí být dno bazénu pouze modré? To rozhodně neplatí ve chvíli, kdy se rozhodnete pro bazény vypláštěné těžkou fólií. Ta vyniká nejenom svými funkčními vlastnostmi a skvělou životností, ale také možností vybrat si z několika různých designů. Kromě klasicky modrého bazénu si tak dno můžete doplnit o pískovou barvu či vzor s kamínky, aby bazén působil ještě více luxusním dojmem a stal se skutečně jedinečným a originálním kouskem.

Vsaďte na osvědčenou značku bazénů

Kvalitní bazén ALBIXON představuje poměrně velkou investici, kterou se vyplatí svěřit profesionálům. Pečlivý vývoj jednotlivých komponentů a moderní technologie dávají vzniknout takovému výsledku, ve kterém si budete užívat koupací sezóny po mnoho let. Tak na nic nečekejte a podívejte se na aktuální nabídku bazénů, ať si vyberete to správné řešení, které se bude skvěle hodit na vaši zahradu.