Tetování je potřeba vybírat s rozmyslem

Na rozdíl od dob ještě nedávno minulých už není potřeba své tetování skrývat. Nejedná se totiž o žádný cejch zločince, ale o ozdobu, která může pěkně vlézt do peněz.

Pokud si chcete nechat udělat na tělo kérku, musíte počítat s tím, že vás vaše rozhodnutí bude stát nejen docela dost financí, ale zároveň i trochu slz. Nejde totiž o nic pro slabší povahy, hlavně ne při tetování na citlivějších místech.

Výběr správného motivu

Alfou a omegou je výběr vhodného motivu. Vyberete-li si špatně, budete s tím muset žít po zbytek svého života. Tetování není hena. Nedá se jen tak snadno odstranit. Samozřejmě můžete podstoupit očistu laserem, avšak v takovém případě si připravte pěkných pár tisíc. Navíc „vyčištěné“ místo zůstane zjizvené, což vám na krásně moc nepřidá.

Motiv by měl reprezentovat hlavně vaše dlouhodobé hodnoty, nejedná-li se o něco extrémního typu hákový kříž. Takové věci totiž většina profesionálů odmítá dělat. A chodit k amatérům se moc nedoporučuje. V lepším případě nebudete s konečným výsledem spokojení, v tom horším můžete dokonce něco chytit od nevyčištěné jehly.

Profesionální práce

Dražší, ovšem profesionálně odvedená práce, je i v tomto případě lepší než levná fušeřina. Ideální proto bude, když navštívíte tetovací salon Praha. Můžete si vybrat z mnoha druhů již vytvořených motivů, případně se přímo podílet na tvorbě vlastního originálu.

Tetovací studio Praha samozřejmě dodržuje veškeré hygienické normy, takže obavy z případné nákazy skrze znečištěnou jehlu rozhodně mít nemusíte.

Následná péče

Jakmile bude vše hotové, budete informováni o nutnosti dodržovat následnou péči. Aby tetování vyšlo co nejlépe, je nezbytné o pokožku pečovat i několika dní až týdnů po jeho dokončení prací.

Zásadní je nevystavovat postižené místo přímým slunečním paprskům. Na opalování tak budete muset nějaký ten pátek zapomenout.