Stará láska v novém bytě: 3 tipy pro zpestření sexu

Přestěhovali jste se do nového bytu a máte pocit, že vám v intimní oblasti stále něco chybí? Možná tomu tak ve skutečnosti opravdu je. Pouze nové prostředí nemusí změnit již fádní intimní hrátky s dlouholetou partnerkou či partnerem. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na elegantní moderní hračky pro dospělé, s nimiž bude úspěch v podobě skvělého vyvrcholení zaručen. Pokud nemáte tušení, které z erotických pomůcek vybírat, jste bezesporu na správném místě. Dáme vám celkem 3 zajímavé tipy!

1. Vzbuďte u partnera touhu

Hned na začátek není nutné sahat po tradičních erotických pomůckách. Třeba omezení sexuální aktivity tkví pouze v poklesu touhy ze strany vašeho partnera či partnerky. Podnítit ji přitom není nic až tak složitého. Stačit vám může i jednoduchá věc, jako je bezesporu erotické prádlo. Prodává se v mnoha variacích. Začít můžeme krajkovými kalhotkami a podprsenkou a skončit bodysuity, jež už slibují opravdu zajímavé zážitky. Výborné jsou ovšem i španělské mouchy, které dokážou vzbudit touhu velmi rychle.

2. Vibrace ve spoustě variací

Kdo vibruje, ten jede. Parafrází známého úsloví chceme jen dokázat, že síla vibrací je často podceňována. Takový moderní vibrátor je schopen takřka všech zajímavých vzrušujících úkonů. Klasický model přitom volit nutně nemusíte. Optimální je varianta pro dráždění klitorisu, případně bodu G. A co takové vibrační vajíčko? Vypadá velmi nenápadně, ale dokáže silnými stimuly dostat do varu kohokoli.

3. Myslete chvilku na sebe…

A vůbec, pokaždé ke vzrušujícím chvílím třeba při předehře toho druhého nepotřebujete! Proto si pořiďte venušiny kuličky. Ty fungují na zcela přirozeném principu jemných záchvěvů, jež vás dostanou. Vybírat je lze ve spoustě variací, a to hlavně podle materiálů, mezi něž patří nejčastěji silikon a kov. V sexshopu Růžový slon jich mají spousty.

Napsat komentář