Průvodce výběrem hliníkových dveří

Důraz na odolnost proti rychlému opotřebení je hlavním kritériem při výběru vstupních dveří v mnoha typech objektů. Stranou pozornosti nicméně nezůstává ani design vchodových dveří, který by měl být v souladu s celkovým architektonickým pojetím daného objektu. Jak tedy vybrat spolehlivé a zároveň reprezentativní hliníkové dveře, které budou odpovídat vašim požadavkům?

Hliníkové dveře se představují

Zatímco plastové dveře už můžeme vidět téměř na každém rohu, hliníkové dveře stále stojí poněkud stranou pozornosti. Přitom představují velmi dobré řešení do nejrůznějších prostor, zejména těch veřejných a komerčních. Může se jednat například o banky, úřady, hotely, recepce, restaurace, pošty a další zařízení, kde je neustálý pohyb osob, případně zboží s hrozbou poškození vstupních prostor.

Hliníkové dveře se totiž vyznačují mimořádnou odolností proti opotřebení a poškození, stejně tak zaručují dlouhou životnost i při značně intenzivním používání a méně šetrném zacházení ze strany návštěvníků nebo klientů. Z tohoto hlediska je důležitá také vhodná zvolená povrchová úprava (eloxování nebo práškové lakování), stejně jako odolné kování, míra a typ zasklení (dvojsklo, trojsklo) a podobně. Hliníkové dveře lze navíc vyrobit v nestandardních nebo nadměrných rozměrech, zcela podle individuálních požadavků.

Návrh, výroba, montáž i servis na jednom místě

Uvažujete o pořízení hliníkových dveří v Opavě a okolí? Zde už po mnoho let působí společnost Triogas, která vám poskytne potřebné informace o možnostech, vlastnostech a parametrech týkajících se hliníkových dveří, ale také ohledně plastových oken a dveří, sekčních vrat, stínicí techniky, kovaných plotů a podobně. Neméně důležitá je také profesionální montáž hliníkových dveří v Opavě a okolní oblasti.

Napsat komentář