Pronájem dodávek v Praze už od jedné hodiny

Potřebujete se přestěhovat? Řešíte, jak přemístit stavební materiál? Máte na dnešek nečekanou zakázku a nedostatek vlastních dodávek? Pak si dodávku půjčte. Není to drahé, tedy aspoň pokud si vyberete půjčovnu, kde vás nenutí platit za více času, než potřebujete.

Půjčovny dodávek se snaží vydělávat nejrůznějšími způsoby. Často mají nastavené hloupé podmínky – vozidlo si musíte půjčit minimálně na 24 h, nelze ho vrátit v pozdních hodinách atd. Pak platíte zbytečně za čas, kdy dodávku ani nevyužíváte. Van2Go, půjčovna dodávek v Ostravě a Praze, na to jde jinak. Umožňuje pronájem již od 1 hodiny, nabízí převzetí a vrácení vozu v libovolném čase.

Rozumný přístup, který jen tak neuvidíte

Van2Go se chlubí neobvykle příjemným přístupem k zákazníkům, odstraňuje spoustu drobností, které zákazníkům jiných půjčoven znepříjemňují život. Co je u Van2Go jinak?

  • Není vyžadována žádná kauce v hotovosti.
  • Platba probíhá bankovním převodem nebo platební kartou.
  • Denní limit je příjemných 250 km.
  • V nájemném je zahrnuta dálniční známka pro ČR a pojištění s 10% spoluúčastí.
  • Běžné stopy po využívání dodávky prostoru jsou tolerovány.
  • Individuálně je možné dohodnout dlouhodobé zapůjčení vozu (více než 30 dní).
  • Vůz lze vrátit na jiném místě, než jste si ho vyzvedli.

Pronájem dodávek v Praze je možné realizovat na třech různých pobočkách, v Ostravě se nachází jedna. Za drobný poplatek se samozřejmě dá dohodnout na tom, že vám dodávku přivezou, kam potřebujete.

Svou dodávku si vyberte a objednáte přes internet

Van2Go pronajímá dodávky OPEL různých velikostí. Vozový park je k nahlédnutí na webu půjčovny, kde si svůj vůz rovnou objednáte. V online formuláři zvolíte model (v reálném čase vidíte, které vozy jsou pro dané datum dostupné), vyberete si místo převzetí i vrácení. Pak si pro dodávku v určený čas prostě jen přijedete. Jednodušší už to být nemůže.