Proč neusínat v živém 3D povlečení?

Upřednostňujete povlečení s barevným designem, až téměř plastickým vzorem? Pak určitě sáhněte po povlečení s 3D efektem, které vás vtáhne do světa metropolí, květin, zvířat a fantastických barev s magickými vzory.

Co znamená 3D?

Motiv na povlečení vystupuje do tří rozměrů, proto působí velice plasticky a obrázek velmi realisticky. Proto na vás může z postele číhat lev nebo leopard, budete se propadat do říše těch nejkrásnějších květin, ocitnete se na rozpálené pláži. 3D povlečení je vyrobené zpravidla z bavlny, případně z umělého vlákna, u nějž uvítáte hřejivý efekt.

Okoukané vzory vyměňte za fototisk

Povlečení s fototiskem nabízí nepřebernou škálu motivů, ze kterých si jistě vyberete svůj oblíbený. Jedná se o skutečnou technickou vychytávku, neboť barvy se aplikují přímo na látku na základě stovek virtuálních předloh. Rozhodně se nemusíte obávat ceny, protože seženete i povlečení 3D v akci.

Dětské oblíbené postavy

Povlečení 3D udělá radost těm nejmenším i teenagerům. Uvidíte, jak se jim rozzáří oči nad hrdiny ze Star Wars a Avengers. Chlapci budou rádi usínat se svým oblíbeným fotbalovým týmem v čele s Ronaldem a Messim. Dívky budou nadšené z Trollů a Hannah Montany.

Vše na jednom místě

Ucelenou nabídku všech typů povlečení přehledně rozdělenou podle jednotlivých kritérií naleznete v eshopu rodinnebaleni.cz. Nachází se zde povlečení všech druhů materiálů – bavlněné, krepové, flanelové, saténové, bambusové i mikroflanelové. Můžete vybírat jak z kategorie luxusního povlečení, tak z výhodných akčních balení. Potřebujete prodlouženou délku, povlečení na francouzskou postel či do dětské postýlky? I tento sortiment v tomto internetovém obchodě najdete. Nabídka ložního povlečení je doplněna i souvisejícími produkty, jako jsou prostěradla, polštáře, přikrývky a chrániče matrací.

Napsat komentář