Připraven na zimu se značkou Kia. Co nabízí známá automobilka?

Zima může být se značkou Kia nyní bez starostí. Získat totiž můžete zimní pneu zcela zdarma. Kdy a jaké jsou podmínky této akce?

Nová akční nabídka Kia: zimní pneu zdarma

Zimní pneumatiky zdarma si můžete vybrat při koupi nového automobilu značky Kia. Konkrétně je svázaná s nabídkou akčních vozů Kia Sportage, Kia Ceed, Kia ProCeed, Kia Xceed, Kia e-Niro a e-Soul.

Pneumatiky si můžete zvolit podle vlastního výběru. Na výběr je z produktů známých značek Nokian, Laufenn a Hankook a Barum. Celá akce je také finančně limitována. Pro modely Ceed můžete získat pneu až do výše 5 000 Kč, pro modely Sportage , e-Niro a e-Soul pak dokonce až do výše 10 000 Kč.

Konkrétní automobil si můžete s příslušnými parametry navrhnout sami přímo na webu Kia prostřednictvím online konfigurátoru. V něm jsou vozy přehledně roztříděny do jednotlivých kategorií. Naleznete tu tak přehledně manažerské vozy, prostorná SUV i nová ekologická vozidla.

Kia připravená nejen na zimu

Dostupné pneu zdarma nejsou jedinými výhodami, které mohou motoristé u značky Kia čerpat. K dalším unikátním nabídkám se řadí také zimní prohlídka pouze za cenu 299 Kč. S automobilem Kia tak budete na následující měsíce skutečně důkladně připraveni.

A to nejen na období zimy. Hned vzápětí totiž nastává ideální doba na čištění klimatizace automobilu. Běžně se tento úkon realizuje v průběhu jara. Klimatizace je tak dokonale připravená před létem, kdy se nejvíce využívá. V rámci služeb Kia tak máte možnost rovněž využít čištění a přípravu klimatizace s výměnou kabinového filtru.

Zima je totiž navíc i obdobím, kdy dochází k navlhnutí kabinového filtru. To způsobuje další množení plísní. Což se jednak podepíše na samotné funkčnosti, ale navíc to má značně nepříznivý vliv i na vaše zdraví, protože do kabiny auta je vháněn vzduch s alergeny. Proto je vhodné vyslat právě během počínajících teplých dní svůj automobil „na generálku“ do servisu.

Akční program 7 let záruky a další výhody

Samozřejmě i na takto pořízené vozy, u kterých si vyberete akční pneu, lze získat další výhody s již dříve prezentovaným akčním programem Kia.

Ten je svázán především se zárukou na dobu 7 let. I jiné výhody si však se značkou Kia můžete užít po dobu 7 let.

V rámci 7 let Kia Asistence budete mít zajištěny komplexní asistenční služby. Získáte tak jistotu, že Kia vás nenechá v nouzi, například při nehodě či při poruše. V případě, že vozidlo nelze opravit, máte v rámci asistenčních služeb k dispozici odtah porouchaného auta do servisu a současně zajištění náhradního vozu.

Kia se o vás na cestách postará skutečně komplexně. Máte-li totiž ve svém voze vestavěnou navigaci a současně jste si vozidlo pořídili po datu 1. 6. 2013, můžete také využít sedmiletou podporu pro aktualizaci mapových podkladů v ní. Tento úkon bude automaticky prováděn v autorizovaném servisu v rámci pravidelných i sezónních prohlídek.