Pracovní Blůzy – Vytvořte si firemní image

Právě pracovní blůzy a jejich vzhled mohou být nedílnou součástí při reprezentaci firmy. Jejich účelem je však i zajištění pohodlí zaměstnanců, k čemuž poslouží mnoho praktických vylepšení. Použité materiály disponují vysokou kvalitou, střihy nabízí potřebný komfort i slušivý vzhled.

Neexistuje pouze jeden typ pracovních blůz, vybírat můžete z pestré nabídky několika výrobců

Blůzu si u nás můžete zakoupit nejen dle prostředí, v němž je profese vykonávána, ale i a pohledem na její náročnost. U blůz můžete volit z různě pevných tkanin dle vašich konkrétních požadavků. Jsou k dispozici v různých barevných provedeních, obvyklé jsou kombinace světlejšího a tmavšího odstínu jedné barvy. Zde již závisí pouze na vašem vkusu, firemní image a aktuálních požadavcích. 

Pod blůzu si nakupte i kvalitní spodní prádlo z Miorio, které bude mít podstatný vliv na vaše pohodlí při práci. 

Každá blůza by měla splňovat jisté parametry

Zapínání na knoflíky nebo zip je obvykle skryté. V oblasti podpaží se nachází otvory k větrání, případně i síťka zajišťující dodatečnou ochranu proti hmyzu. Blůzy jsou prodyšné a nedochází v nich k přehřátí. U spodní části bývá možnost nastavit jejich šířku pomocí pásků. Blůzy mají pestrý výběr kapes. Jsou zde náprsní kapsy se širokým dnem, kapsy určené na nářadí, boční kapsy ve švech, případně i kapsa určená pro mobilní telefon, kartu nebo propisku.

Nejedná se jen o módní prvek, ale především bezpečnostní opatření

Oblečení má na sobě též praktická vylepšení, která poslouží ke snížení rizika úrazu při práci. Budete se v nich cítit bezpečně a pro okolí budete dobře viditelní v případě, že se pohybujete v místech, kde je běžný provoz.

Manžety a reflexní prvky

V případě, kdy vykonáváte práci, při níž je třeba zvýšené opatrnosti, obstarejte si blůzu, která disponuje reflexními prvky. Ty se nachází na předním a zadním dílu oblečení i na rukávech. Rukávy mají též manžety, které zabraňují vniknutí tkaniny do mechanismů používaných při výkonu pracovní činnosti. 

Vyberte tu nejvhodnější

Pracovní blůzy jsou ideálním spojencem při tvorbě firemní identity. Kupte si takové, které vám budou příjemné, ale dopřejí vám i mnoho užitečných vylepšení. Při výběru se zaměřte především na kvalitu použitých materiálů i celkové provedení.