Pořiďte si domácí vodárnu a ušetřete!

Čerpáním vody z vrtu nebo ze studny ušetříte. Pořiďte si domácí vodárnu a čerpejte vodu z vlastního zdroje bez starostí. Díky domácí vodárně můžete ušetřit spoustu peněz!

Máte možnost vlastního zdroje vody? Pak se vám vyplatí pořídit si vlastní vodárnu. Je možné pořídit domácí vodárny několika typů, a to pro zvýšení tlaku, pro vrty, nebo pro studny. Tato zařízení se zpravidla skládají z čerpadla, tlakové nádoby a dalších komponentů. Vodárny značky EcoSmart jsou pak pouze ze dvou částí, a to z čerpadla a frekvenčního měniče. Čerpáte-li vodu pomocí kvalitní vodárny, nepoznáte, zda jste pustili vodu z vodovodu, nebo zda ji právě čerpáte ze studny.

Jak vybrat vodárnu, která bude vyhovovat vašim potřebám?

Vybrat ideální vodárnu, která bude maximálně odpovídat vašim potřebám, není pro laiky vůbec snadné. Společnost EcoSmart, která se již touto oblastí zabývá řadu let, proto například rozdělila nabízená řešení do jednoduchých skupin, na jejichž základě si každý zákazník vybere domácí vodárnu, a to bez jakýchkoliv odborných znalostí. Je pouze třeba vědět, zda budete čerpat vodu z vrtu nebo ze studny, dále je třeba znát hloubku vrtu a počet osob, které potřebujete zásobit vodou.

Vodárny EcoSmart

Společnost Envexo s.r.o.například nabízí domácí vodárny značky EcoSmart s kvalitním ponorným čerpadlem z nerezu a inteligentní řídící jednotkou. Z vodáren značky EcoSmart můžete zvolit produkt jak dle hloubky vrtu, tak dle očekávaného množství zásobování vodou. Velkou výhodou je, že vodárny jsou opatřeny frekvenčním měničem EcoPower. Díky tomuto měniči je v celém systému udržován konstantní tlak, a to i při proměnlivém průtoku.

Kvalitní domácí vodárna vám může ušetřit spoustu peněz za vodu, a zároveň ušetřit mnoho starostí. Více informací o produktech značky EcoSmart naleznete na webu společnosti www.eco-smart.cz.

Napsat komentář