Podnikatelské úvěry poskytují nejen banky, ale také soukromé společnosti. Jaké jsou podmínky?

Potřebujete získat peníze na rozjezd firmy, případně vás například čeká nákup nové techniky, bez níž se neobejdete, avšak banka vám odmítá pomoci, protože jste někdy v minulosti měli potíže se splácením? Pak vězte, že je možné se obrátit na soukromou společnost, jež vám nabídne překvapivě výhodné podmínky.

Miliony korun s mírnými úroky z nebankovního sektoru

Ona zmíněná společnost se jmenuje Nebankovní finance, což už jasně vypovídá o její specializaci. Podnikatelům je schopna a ochotna poskytnou finanční prostředky až do výše 50 milionů korun, přičemž se dají úroky sjednat už od pouhých 4,9 % p.a. Díky tomu máte možnost získat kýžené peníze na rozjezd a rozvoj vaší firmy či živnosti, aniž byste museli škemrat u svého bankovního ústavu. Jedinou zásadní podmínkou je zde ručení nemovitostí. Dá se přitom využít nejen majetek ve vašem osobním vlastnictví, ale rovněž i nemovitost třetí osoby, která k tomu samozřejmě musí dát patřičný souhlas.

Nebankovní finance zajištěné nemovitostí jsou dnes zcela běžnou záležitostí. Leckdy ale musíte platit vysoké úroky, navíc máte krátkou dobu splatnosti. V případě zmíněné společnosti se však jednotlivé splátky dají rozvrhnout na dlouhé období, takže vás jejich platba nebude zbytečně zatěžovat a stresovat. Stačí si vše důkladně promyslet a zvážit, zda takováto nebankovní půjčka skutečně zlepší vaši situaci v rámci podnikatelské činnosti.

Rychlý proces bez nutnosti dokládat účel úvěru

Firma Nebankovní finance, o jejímž produktu se dozvíte kompletní informace na webových stránkách https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/, garantuje odeslání sjednaných peněz už do 48 hodin od schválení podnikatelského úvěru, takže s finančními prostředky budete moci začít nakládat již velmi brzy. Navíc nemusíte dokazovat, nač peníze využijete, což je další velkou předností ve srovnání s klasickými bankovními úvěry pro podnikatele.