Náhradní řemínky Apple Watch se vám budou hodit

Pokud máte v plánu koupit si prakticky jakýkoliv výrobek od společnosti Apple, počítejte s tím, že vás to bude stát nemalé finanční prostředky. Produkty s jablíčkem ve znaku jsou totiž všechno, jenom ne levné. Tudíž vás asi příliš nepřekvapí, že v tomto ohledu na tom nejsou chytré hodinky Apple Watch jinak.

Neplatí to však pouze pro samotný výrobek, ale i pro jeho doplňky, konkrétně řemínky, jež také nejsou zrovna nejlevnější, tedy je-li řeč o originálech.

Originály jsou sice drahé, ale obvykle daleko lepší než kopie

Apple Watch band si není potřeba kupovat rovnou s přístrojem. Ani společnost Apple není tak chamtivá, aby nedodávala společně s hodinkami i odpovídající řemínek. Je však nutno dodat, že jeden nemusí zdaleka vždy stačit. Originál vám sice vydrží opravdu dlouho, alespoň když se ho nebudete snažit záměrně poškodit, nicméně dříve nebo později bude potřeba koupit nový.

V takovém případě nemusíte sáhnout rovnou po originálu, ale zvážit, jestli pro vás nebude výhodnější pořídit si kopii. Ne všechny jsou samozřejmě kvalitní, ovšem některé jsou ve většině ohledů prakticky k nerozeznání od originálních pásek na Apple Watch. Jde jen o to, jestli se vám vyplatí riskovat koupi neprověřeného zboží či si raději připlatíte a sáhnete nakonec po ověřené kvalitě.

Je možné si objednat elegantní i sportovní verze

Se základními řemínky na Apple Watch je spokojena naprostá většina zákazníků, jinak by nemělo smysl je vyrábět. Jsou lehké, dobře se nosí a zároveň jsou i docela slušivé. Mají však dva potenciálně podstatné nedostatky – potí se pod nimi ruka a nehodí se příliš do vyšší společnosti.

Jste-li sportovně založení a rádi třeba pravidelně běháte, bude lepší, když si hodinky buďto sundáte nebo si koupíte řemínek z tkaného nylonu, který je daleko prodyšnější než výše zmíněný silikon.

Do společnosti je pak vhodné zvolit spíše článkový model, se kterým si neuděláte ostudu ani na významnějších obchodních jednáních.