Malachitový náramek je skvělým doplňkem pro muže

Ačkoliv šperky nosí častěji ženy, ani mužům nejsou zapovězeny. Prsteny, náhrdelníky i náramky dokážou oživit také mužský outfit. Musí však být s citem vybrány.

Muž si asi nenasadí stříbrné náušnice s pravou říční perlou, ale náramek klidně nosit může. Mnohdy náramky nenosíme pouze za účelem dekorace, mají pro nás symbolický účel. Něco nám připomínají, případně nás před něčím ochraňují. To může být případ malachitového náramku.

Luxusně vypadající zelený kámen

Už na první pohled působí elegantně a luxusně. Malachit se vyznačuje krásně bohatou zelenou barvou, obvykle bývá zdoben bílými pruhy. Vyskytuje se v různých odstínech zelené, všechny jsou ohromující. Jako ochranný talisman ho používali už starověcí Egypťané. Jeho ložiska se nachází v USA, Chile, Jižní Africe, Austrálii, Rusku, Kongu a Rumunsku.

Stimulujte pozitivní energii ve svém životě

Různým drahým kamenům jsou přisuzovány různé účinky. Jaké má malachit? Malachitový náramek či jiný šperk vám pomůže vyrovnat se se změnami, které v životě přichází. Podpoří jasné myšlení a kontrolu nad emocemi. Otevře vám oči a pomůže vám uvědomit si, jak byste ve svém životě mohli být šťastnější.

Co jste nevěděli o malachitu?

Je nazýván kamenem cestování, pomáhá proti strachu z létání. Snáze s ním překonáte strach z výšek. Udržíte si s ním klid v dopravní zácpě, při zpožděném letu či na bouřlivém moři.

Malachitový náramek je skvělý i pro muže

Výhody malachitu na špercích si rozhodně nemusí užívat pouze ženy. Malachitový náramek s korunkou je vhodný taktéž pro muže. Každému muži bude zásobárnou energie i módním doplňkem. Pomůže mu uzavírat dobré obchody, odebere z těla znečišťující látky.

Náramek pro muže pořídíte v e-shopu Tiniana.cz. Je jako dělaný na mužské zápěstí, malachitové kamínky mají velikost 8 mm a délka náramku je 19 cm. Díky tomu, že je navlečený na gumičce, sedne každému.