Luxusní bydlení v Praze na dosah ruky

Většina z nás by si jistě dokázala představit svůj život v hlavním městě. Možná už se vám již podařilo tento sen dokonce uskutečnit. Nicméně je otázkou, jakým způsobem k tomu došlo. Chtěli jste si bydlení v Praze vyzkoušet nejdříve v podnájmu? Pak nám určitě dáte za pravdu, že tento způsob se z dlouhodobého hlediska rozhodně nevyplatí.

Výše pravidelných měsíčních plateb pronajímateli totiž v mnoha případech neodpovídá velikosti a kvalitě pronajatých prostor. Oproti nájmům v rámci celé České republiky se Praha pohybuje vysoce nad průměrem. Pokud tedy plánujete v Praze setrvat i nadále, určitě byste měli přemýšlet koupí vlastních obytných prostor.

Jaké možnosti se vám nabízejí?

  • byt
  • dům
  • vila

Byt je skvělá varianta pro ty z vás, kteří neradi věnují čas práci okolo domu. Ta totiž zabere podstatnou část vašeho volného času. Ne každému takový styl života něco říká, takže je pro vás koupě bytu tou nejlepší možnou cestou. Určitě se navíc setkáte se širokým výběrem, takže se nedostatku možností nemusíte obávat.

Domek někde na okraji Prahy také nezní špatně, že? Starost o byt, co se údržby týče, je sice mnohem jednodušší, ale zase máte omezené možnosti z hlediska venkovních procházek nebo pořízení zvířat. Například velké plemeno psa (retrívr, labrador, atd.) se do bytu určitě nehodí. Navíc by mohl svým štěkotem rušit sousedy. V domě si můžete pořídit prakticky tolik zvířat, kolik jen budete sami chtít (a kolik zvládnete uživit).

Když bydlení, tak pořádné!

Pokud toužíte po luxusním bydlení, kde se snoubí příroda a zároveň městský život, je pro vás Praha skutečně správnou volbou. V posledních letech totiž dochází k masivním výstavbám nových komplexů, které se postupně začínají nabízet potenciálním zájemcům. Vily na prodej nacházející v pražských Chuchlích jsou opravdu unikátním rezidentním projektem, který už teď vzbuzuje opravdu velký zájem. Není se vlastně čemu divit. Lokalita i projekt samotný vypadají skutečně lákavě.

V okolí se nachází naprosto všechno, co běžný člověk k životu potřebuje. Školy, školky, restaurace, zastávky MHD, dostatek prostoru pro dlouhé procházky v přírodě, sportovní areály a mnoho dalších výhod vám nabídne vila v Praze, pokud se s ní rozhodnete spojit své životní cesty. Jestli máte dostatek finančních možností a moderní bydlení v luxusu vás odjakživa přitahovalo, určitě by tento projekt neměl vašemu zraku uniknout.

Napsat komentář