Jak na krátkodobý pronájem bytu?

Chtěli byste začít vydělávat pomocí krátkodobého pronájmu vašeho bytu? Není nic jednoduššího než se svěřit do rukou firmě, která vám zvýší zisk a má zkušenosti s více než 15 tisíci spokojenými hosty. Jak na to?

Jak vydělat na pronájmu svého bytu?

Správa krátkodobého pronájmu bytu nabízí svým klientům kompletní servis na poli krátkodobých pronájmů. Již jste někdy svůj byt pronajali například pomocí portálu Airbnb? Pokud ano, zřejmě jste již okusili časové i finanční zatížení plynoucí ze starostí okolo – hosté přijíždějí a odjíždějí v rozdílný čas, je třeba po nich uklízet a starat se o to, aby byli spokojeni. Spousta starostí? Ano! Obraťte se proto na experty, kteří spravují více než 120 apartmánů a jejich práce je pro ně hobby.

Jak vybavit byt pro Airbnb?

Podívejte se s námi na tipy pro vybavení bytu pro Airbnb. Abyste si získali zákazníky a jejich spokojenost a následné kladné hodnocení vašeho ubytování, je dobré v kuchyni mít k dispozici rychlovarnou konvici, kávovar a toaster. V koupelně by nemělo chybět mýdlo, šampon a sprchový gel. Když přidáte mýdlo pro děti, získáte si další kladné ohlasy budoucích zákazníků. Mimochodem, zkoušeli jste vyrobit mýdlo doma? Pokud ne, zkust to a nezapomeňte na silikonové formy pro výrobu mýdla.

Komplet servis za hubičku

Přejete si ušetřit čas i peníze za správu krátkodobého pronájmu? Za určité procento z ceny krátkodobého pronájmu si můžete vychutnat doslova pětihvězdičkový servis, který je vám k dispozici – každého hosta za vás uvítají a osobně mu předají klíče, přitom každý ze členů týmu má zkušenosti s uvítáním více než stovky hostů.

Starají se o všechny povinnosti ubytovatele za vás, včetně důrazu na spokojenost hosta a jeho následné kladné hodnocení pobytu ve vašem bytě. Nemusíte řešit úklid, údržbu bytu, navíc je vám poskytnuta záruka špičkového softwaru, který optimalizuje výnosy z vašeho bytu.

Spolehněte se na služby jedničky ve správě krátkodobých pronájmů v Praze!

Napsat komentář