Letní období přeje stavebním úpravám vašeho domu a pozemku

Právě toto období v roce je nejpříhodnějším pro stavební úpravy vašeho pozemku a domu. Máte v plánu konečně opravit garáž, postavit si zahradní altánek nebo se dát do zámkové dlažby? Přinášíme tipy na 3 top projekty, které v této době realizuje nejvíce lidí.

Nová dlažba

Příznivé teploty přejí pracím na pozemku. Jedním z projektů, který v posledních dnech lidé nejvíce řeší, je nová dlažba před domem nebo v přístřešku. Také přemýšlíte, že už je na čase, abyste se i vy konečně do úprav prostoru před domem odhodlali? Stavebniny Praha vám zajistí vše potřebné – od podkladu, po poslední dlažbu. Na vás už pak jen je, abyste si vyhradili čas na příjemnou práci na zvelebení vašeho pozemku. Už víte, jaký styl dlažby si budete přát?

Vlastní zděné ohniště

Tento zahradní projekt se setkává se stále větší oblibou. Stačí vám jen pár hodin, abyste si vytvořili dokonalý prostor pro rožnění. Levné pražské stavebniny vám zajistí vše potřebné, a vy si můžete užít ten pocit z dobře provedené práce. Co si na ohni opečete jako první? Už víte, na jakém místě vašeho pozemku se bude ohniště nejlépe vyjímat?

Bylinková spirála

I tento projekt patří mezi nejvyhledávanější a zvládne jej skutečně každý. Bylinkovou spirálu můžete postavit z obyčejných cihel. Vytvoříte si tak prostor na vaší zahradě, kde bude dostatek místa pro všechny vaše bylinky, a zároveň bude úhledná spirála představovat velmi příjemnou dekoraci vaší zahrady. Kromě estetického požitku se také můžete těšit na velmi dobré podmínky pro byliny – ty totiž v takovémto prostoru doslova vzkvétají! Dolů se umisťují byliny milující vlhkost, jako je petržel máta a pažitka, a nahoru zase středozemské bylinky – šalvěj, tymián, rozmarýn nebo oregano.

Jaký projekt si vyberete pro vaši zahradu?