Koupě vodní dýmky se kuřákům vyplatí

Každý, kdo se oddává kouření, moc dobře ví, že nejde o nejzdravější koníček na světě. Nicméně chuť tabáku je silnější než logika. Když už člověk potřebuje inhalovat tabákový kouř, měl by to provádět s grácií, třeba pomocí vodní dýmky.

Lepší chuť

Dýmky, na rozdíl od cigaret, nejsou tak mobilní a nedají se tudíž používat všude a za všech okolností. To je však jejich jediný nedostatek. Jinak se jedná o takřka dokonalé médium vhodné ke vdechování lahodného tabákového dýmu.

Tabák bude vždy chutnat více z vodní dýmky než z cigarety. Důvodem je nádržka na vodu, která kouř dokáže nejen ochladit, ale zároveň zbavit i štiplavosti. Dýmky se prodávají ve třech standardních velikostech.

1. Malé – nejmenší verze nevypadají jako něco extra, ale zdání může klamat. Sice nedisponují kdovíjak velkou vodní nádržkou, a tudíž nedokáží zchladit kouř dokonale, nicméně jsou na druhou stranu docela mobilní. Tuto vlastnost ocení hlavně lidé, kteří rádi chodí na různé večírky či jiné obdobné akce a bez své dýmky nechtějí udělat ani krok.

2. Střední – jedná se o zlatou střední cestu. Chuť i cena jsou zde v rovnováze. I proto jde o jednoznačně nejprodávanější modely nejen u nás, ale obecně na světě. Jsou sice již o něco větší a těžší než předešlé verze, nicméně stále je možné s nimi poměrně snadno manipulovat a přenášet je na delší vzdálenosti.

3. Velké – tyto dýmky dokáží s tabákovým kouřem udělat divy. Jedná se o vysoce kvalitní produkty, které se mohou pyšnit také zajímavým designem. I proto leckde slouží krom jiného rovněž jako dekorace.

Doplňky

Dýmky je možné si i trochu vylepšit, případně svépomocí upravit. Stačí mít jen vhodné doplňky typu korunky pro vodní dýmky, případně vázy. Ty se dají pořídit v každé dobré prodejně. Mezi takové se řadí třeba obchod Shisharium.