Jasně a bez obalu: Jak na výběr dámských plavek podle typu postavy

Hruška a přesýpací hodiny. To jsou nejčastější typy ženské postavy, za které se dámy stydí. Zapomeňme ale na chvilku na tyto termíny, protože ruku na srdce – už jste si někdy v obchodě říkaly, že si nemůžete vzít tenhle top, protože máte postavu jablka? Ne. Každá žena si bez obalu řekne, že má moc malá/velká prsa, moc krátký či příliš široký trup.

Pojďme se tedy podívat na výběr plavek lidsky a srozumitelně, ať víte, co by vaší postavě lichotilo.

Velká a malá prsa

Malé poprsí: Najít podprsenku, která vám padne, je vždycky tak trochu bojový úkol? Pak rozhodně vsaďte na takové dvoudílné dámské plavky, co mají zdobený vršek. Pěkně vypadají volánky a žensky působící krajka. Nezapomeňte také na nějakou výplň košíčků.

Obrovský hrudník: Zapomeňte na bikiny se šňůrkami zavazujícími se za krkem. Kupte si raději plavky, co vám prsa pořádně podrží. Hledejte silnější šňůrky, spíše na zapínání než zavazování, a tvarované košíčky.

Plochý a velký zadeček

Plochý zadek: Volte ozdoby, třásně, výrazné vzory a jasné barvy, které vám pomohou odvést pozornost od toho, že nemáte zrovna vypracovaný zadeček. Můžete si užít také plavky s nejrůznějšími výřezy.

Velký zadek: Zapomeňte na titěrné bikiny, brazilky a raději zvolte model, na nějž bylo použito více látky. Nebo seberte odvahu a nebojte se svůj zadeček ukázat, vždyť velké pozadí je dnes v módě.

Krátké nohy, větší stehna

Krátké nožky: Vizuálně prodloužit nohy vám pomohou plavky, které zobrazí více kůže. Obzvlášť takový střih kalhotek, který je vyšší, ale obsahuje výřezy, je nápomocný.

Plnější stehna: Prostě je zakryjte. Viděly jste už někdy dámské dvoudílné plavky se sukýnkou či s nohavičkami?

Strie, celulitida a bříško (běžné ženské problémy)

Ať už jste hubené, plnějších tvarů, nízké, vysoké – celulitida a strie si nevybírají. Chcete-li je zakrýt, nabízí se možnost koupit si tzv. tankini, případně kalhotky s vysokým pasem. Módní trendy myslí i na nedokonalosti ženské postavy. Nahlédněte třeba do e-shopu Daniela-pradlo.cz, který funguje již přes 13 let. Seženete tam překrásné modely, které nemá každá druhá.

Napsat komentář