Jak vybírat ojetý vůz?

V České republice je výběr autobazarů velice široký. Prodejci ojetých automobilů nabízejí širokou nabídku značek, modelů a specifikací. Největší výhodou je bezesporu nižší pořizovací cena. Nové automobily mají často až několikanásobně vyšší cenu než vozy ojeté. Pokud tedy zvolíte seriózního prodejce ojetin, můžete ušetřit velkou část peněz. Během samotného nákupu je však důležité se držet několika pravidel. To vám zaručí spokojenost a kvalitní automobil.

Prověřený autobazar

V první řadě si pročtěte co nejvíce hodnocení na internetu, dostupné diskuze a poptejte se ve svém okolí. Pokud je vámi vybraný prodejce ojetých vozidel seriózní, budete to vědět ještě před první návštěvou.

Ojeté vozy na internetu

Kompletní vozový park umístěný na internetových stránkách je velikou výhodou. Vy si tak můžete v klidu projít kompletní nabídku a na základě svých požadavků vytipovat několik vozů, o které budete mít eventuální zájem.

Nejdůležitější je reálný stav vozidla

Skutečný technický stav vozidla je mnohem důležitější než najeté kilometry. Právě kilometry jsou jen jednou z faktorů, který ovlivňuje stav vozu.

Vůz důkladně prohlédněte

K návštěvě samotného autobazaru si přizvěte nezávislého automechanika. Ten vám pomůže jak s výběrem, tak při ověřování skutečného technického stavu vozidla. Seriózní prodejce nebudu mít s přítomností automechanika žádný problém.

Zkušební jízda? Samozřejmost

Kvalitní prodejce ojetých automobilů vám ochotně nabídne zkušení jízdu. Vy tak dostanete možnost si ověřit tah motoru, funkčnost brzd, přesnost řízení a další.

Ptejte se

Seriózní autobazar zaměstnává pouze zkoušené odborníky. Seriózní prodejce upřednostní vaše požadavky před tím, aby vám prodal co nejdražší automobil. Pokud je vám cokoliv nejasné nebo vás zajímají detaily ohledně vozu nebo samotného nákupu, neváhejte se zeptat.

Napsat komentář