Jak na rychlý prodej auta na náhradní díly?

Máte doma automobil, kterého se potřebujete zbavit, ale není dobrý na nic jiného než tak maximálně na náhradní díly? Určitě ho nenechávejte jen tak stát v garáži, na zahradě či na dvorku. Jednak vám tam zbytečně zabírá místo, jednak byste za něj ještě mohli dostat pěkné peníze.

V podobné situaci jako vy byli a jsou spousty dalších lidí. Právě takovým přitom pomáhá společnost ZAHOTOVÉ. Automobil od vás vykoupí, peníze vám vyplatí v hotovosti na ruku. A to nejlepší? Vše může být vyřízeno třeba už zítra!

Na náhradní díly prodáte prakticky jakýkoliv vůz

Společnost vykupuje osobní, užitková i firemní auta veškerých značek a modelů. Vykoupí od vás veterán, stavební vůz, auto s propadlou STK i nepojízdný vrak. Pouze musí mít všechna čtyři kola, aby si ho mohla odvézt. Samozřejmě na vlastní náklady, vy nic neplatíte. Prodat automobil na náhradní díly je tímto způsobem lehké, a především rychlé.

Zjistěte přibližnou výkupní cenu online

Kolik za své auto dostanete, se samozřejmě odvíjí od toho, v jakém je stavu, ale také od aktuální poptávky po daných náhradních dílech. Přibližnou částku za prodej auta na náhradní díly každopádně zjistíte online na webu Zahotove.cz. Ve formuláři vyplníte informace o vozu a zástupce společnosti vám připraví předběžnou nabídku. Lhát se nevyplácí, protože před finálním prodejem si technik auto prohlédne, takže na vše, co byste zamlčeli, by přišel.

Počkejte, až si pro auto přijedou

Bude-li se vám nabízená částka líbit, dohodnete si datum, kdy se zástupce firmy pro váš vůz staví. Na místě s ním podepíšete smlouvu, přeberete peníze v hotovosti a tím pro vás starosti končí. Pak už jen necháte auto vyřadit z registru vozidel a odhlásíte povinné ručení. Potvrzení o ekologické likvidaci dostanete při předání auta, vše proběhne v souladu s vyžadovanými postupy.